bugün

Three days Grace grubunun solistiydi
Şimdilerde Saint Asonia grubunun solistliğini yapıyor.
Şu adamın Saint Asonia grubunun bu kadar Underrated olmasına anlam veremiyorum, bir adam canlı performansında stüdyo kaydından iyi söyler mi be kardeşim.. Keşke Metal vokalisti olsaydın be Adam gibi adam.. Bu adamın olmadığı bir 3DG çöptür, Matt Walst bu adamın %10'u etmez. One-X gibi bir albüm Adam Gontier tarafından yazılmış, ne kadar büyük bir insan olduğunun kanıtı. Keşke Underrated olmasan be reisssssssssssss. Saint Asonia albümü çok çok iyidir.
apocalyptica ile yaptığı düet efsane olan eski three days grace solisti.
o gittikten sonra grup da dağıldı zaten.

https://www.youtube.com/watch?v=qxDcWvZCSRg

afiyet olsun.
Kesinlikle Matt Walst ile kıyaslanmaması gereken, mükemmel Ritim Gitarist ve Vokalist. Three Days Grace'in bu kadar ünlü olmasının tek sebebi, o yanık sesi, o hüznü, duyguyu hissettiren muhteşem sesi. Kesinlikle 2000lerin en muhteşem Vokalistlerinden birisi. Yeni grubu Saint Asonia'da da döktürmüş fakat grup aşırı Underrated, albümün şarkılarının şahane olmasına rağmen. 20-30 arası Three Days Grace şarkısı dinlerim 20-25 arası bu adamın. En sevdiğim Vokalistlerden birisi.
Sesini kıskandığım adam gibi adam. ulan her şeyi siktir et de, şu herifin sesinin yarısına bile razıyım. hani bi bok becerebildiğim yok, bari bi şeyler söyleyebileyim. belki birilerinin kalbine bi şeyler katardı.

http://www.youtube.com/watch?v=4fosj5vsWjY
ı hate everything about you. why do ı love you?

you hate everthing about me. why do you love me?
yeni grubu saint asonia'nın daha çok kişi tarafından bilinmesi gerekir zira saint asonia ile yaptığı şarkılar bence three days grace ile yaptıklarından daha güzel. hele blow me wide open diye bir şarkı yapmış ki günde birkaç yüz kez dinliyorum.
çok seviyorum yahu.
görsel
rock müziği sevmemdeki en önemli gruplardan biri olan three days grace'in eski solisti.ilk örnek aldığım vokallerden.Stüdyo kaydı ne ise canlıda da aynı performansı çatır çatır vermesi en önemli özelliklerinden biri.söylediği her şarkıya kendinden birşeyler katar.Alice in Chains'in efsane şarkısı rooster'ı çok mükemmel yorumlamıştır.
sesi bir başka olan, harika bir solisttir. three days grace grubu'ndandı eskiden. sonra gitti, grup da bitti.
Bir zamanlar three days grace de solistlik yapmış muhteşem sesli solisttir.

Uyuşturucu bağımlılığından dolayı bir zamanlar hastaeye yatmış ve burda geçirdiği günler de one x albümündeki bazı şarkıları yazmıştır. Never too late ve animal ı have become şarkıların da bunların izine rastlanmaktadır.

2013 yılınca da gruptan ayrılmıştır gruptan ayrılma sebebini çoğu kişi sağlık problemlerinden dolayı diye söylese de bazı fan sayfaların da gördüğüm grup üyeleriyle yaşadığı problemler den dolayı ayrılmıştır. Gruba geri dönmesi de pek mümkün gözükmemektedir ama keşke dönse. Şu anda da yakın çevresinden iki kişiyle grup oluşturmuşlardır fakat grubun adı olmayıp adam ın solo olarak müzik hayatına devam ettiği belirtiliyor.
sesiyle kendine hayran bırakan yüce zat.
idolüm hayran olduğum insandır. Hiçbir vokal onun verdiği tadı vermez bana. Three days grace i sevdiren kişidir. Ayrıldığı zaman three days grace bitmiştir benim için. Artık yalnızca Adam var.
three days grace'in adam olmasına sebep olan kişidir.pürüzlü yırtık ilginc bir ses tınısı vardır.kulağa hoş gelir.
rock müziğe devam edicektir.
an itibariyle three days grace grubundan ayrılmış müthiş ses. sebep olarak sağlık nedenleri gösteriliyor. bas gitarist geçici solist olmuş.
çok üzüldüm lan, inşallah şarkı söylemeyi bırakmaz. adamın çok farklı sesi vardı.
"i don't care", "never too late" ve "i hate everything about you" şarkılarındaki vokaliyle beni bitirmiş insan, müthiş sesli insan.
favorim the highroad ve broken glass dır.
Transit of venüs tibi de dahil her klibinde still değiştirmesine rağmen her türlü yakışıklı , cekiciliğinden ödün vermeyen ve mükemmel bir sese sahip bir solisttir kendisi.
size yön vermeye çalışanları siktir edin.

hayatımı yönlendirmiş kişidir. kendisi hakkında destan yazabilirim.
kendini aşmış bir solist.
gözlerinin güzelliğinde kaybolunası yakışıklı yaratık.
o nasıl bir ses, allah'ım neler yaratıyorsun, dedirtmiştir.
ülkemizde apocalyptica sayesinde adını az çok duyurmuştur fakat bu ona yapılmış büyük haksızlıktır.

edit:o saçlarını çek gözünün önünden.
görsel

büdüt:evli falan ama aşığız ona.
intihar ettirir insanı.

düdüt: http://www.youtube.com/watch?v=fTys_eWnuzY
bu adam insan olamaz. stüdyodan hiçbir farkı yok.
sadece sesine değil, mavi gözlerine de ölüp bittiğim three days grace vokalidir. ilk albümün ardından oxycontin bağımlılığı yüzünden rehabilitasyona girmiş, bu süreçte yazdığı şarkı sözleriyle one-x gibi mükemmel bir albüme imza atmıştır. özellikle animal i have become'da bu durumun izlerine rastlanmaktadır. ardından gelen albümün adının life starts now olması da yine adam'ın bağımlılık günlerine bir göndermedir. apocalyptica'nın i don't care adlı güzide eserine de eşlik etmişliği vardır. muhteşem sesiyle bence gelmiş geçmiş en iyi rock vokalleriden biridir, ancak kıymeti henüz bilinememiştir.

edit: kendisine gitsin.
(bkz: i want to do bad things with you)
sesi her düzeye çıkıp inebilen insansı varlıktır.
broken'a eşlik ettiği versiyon dinlenesidir.