bugün

şöyle internette, sokaklarda falan dolaşıp gözlem yapıldığında farkına varılabilecek gerçektir. dikkat ederseniz bütün ak partililer adam gibi adamdır demiyorum, adam gibi adamlar ak partilidir diyorum. ak partili olup ne yazık ki chp tipli insanlar da mevcut, çok az da olsa varlar. ama bu ak parti nin şanından bir şey eksiltmiyor. neticede o kadar adam gibi adam var..
adamlığı para ve torpil ile kıyaslayan insan tespiti.
En büyük örnek de adamın kralı, üç diyarın sultanı, başkanlar başkanı sn.başbakanımız yüce recep tayyip erdoğan'dır.
Piskolojik yönden problem yaşayan bir yazar oldugu kanısına varmak mümkündür. At gözlügü kullanmaktadırlar yapıp kader derler aç gözlüdürler doymazlar..v.s .
Bunun en büyük örneği dünyalar lideri Hz. Recep Tayyip Erdoğan (c. c. )' dir.
doğru önermedir, akp'liler çok düzgün insanlardır.
(bkz: melih gökcek) - peygamber ahlakına sahip
(bkz: yiğit bulut) - omurga ve karakterin karşılığı
(bkz: fatih tezcan) - dünyanın en humanist insanı (tecavuz edicez kadınlarınıza temalı tivit ispatıdır zaten), nobel barış ödülü almamasını kendisine bir hakaret olarak görüyorum.
(bkz: kadir mısıroğlu) - karl marxın cinni oldugunu, ataturkun ruhuyla konusarak saklanan geçmişi ortaya çıkaran, yaşayan en değerli tarihci
(bkz: efkan ala) - savcı tutuklatıcak kadar gözü kara adam, adam gibi adam.
(bkz: hakan fidan) - çok başarılı operasyonlar yürüten mit başkanımız. sızan tapelerdeki teorileri çok başarılı buldum açıkcası, allah yardımcısı olsun!!
(bkz: şamil tayyar)
(bkz: egemen bağış)
(bkz: acun ılıcalı)
(bkz: 15 yaşındaki çocuğu ölen kadını yuhalayan kalabalık)
(bkz: yakını ölen madenciyi tekmeleyen danışman)
(bkz: tokatcı uzun adam)
Yanlış önermedir. Hemde çok yanlış!
Güldürmüştür. Ama ağızla değil.
apaçık ortada olan durumdur.
Kemalist elitist taylanlara meriçlerin seviyeyi oldukça düşürmesi nedeniyle apaçık ortada olan durum.
Yukarıdan pek çok isimle desteklenmiş(!) önermedir. Ancak bunlara stratejik derinlik kitabı yazarı Ahmet Davutoğlu,, kibar adam Zeyit Aslan, hülogggg da eklenmelidir.
insan gibi insanlar hangi partili acaba? (bkz: cinsiyetçilik)
Bunun aynısını binali demişti seçimi ilk kaybettiğinde.

Bakıyorlar ki akp ye oy verecek tipte biri...

işte böyle bu cibiliyetini siktiklerim..
görsel

Adamlık Farklı bir kavramdır, Gibiler akp’lidir evet.