bugün

kıble konusunda buyuruldu ki: "kıbleyi bulamazsanız herhangi bir yöne secde edebilirsiniz".

görsel
akgezen söylemidir efendim.
Madam olanlarin anlayamayacagi adamliktir.

160 boyundakiler sizin olsun bize reis yeter.
müthiş bir slogandır. evet.
solcuları kudurtan slogan. evet.
Bana göre bu milletin gördüğü en iyi liderdir, mazlumun yanında zalimin karşısında dimdik duran adam gibi adamdır.
Vatan hainisin olum sen. Net.
Trolluğune sokarım senin.
adam olan vatandaşının malını geçtim, canına sahip çıkar.

edit: imla.
annende öyle diyordu sen doğarken.
"biz politikacılar kendi ülkemizde işlenen cinayetlerden sorumluyuz !!"

r.t.erdoğan

https://www.youtube.com/watch?v=FhSe0LzyKXg
görsel
ibnelere ( kansız olan anlamında ) adamı tarif et demişler onlarda cevabını vermiş gibi duran söylemdir.
af edersiniz. çok sesli güldüm.
Madam gibi madam.
Madam gibi madam ricip teyip geçdoğan.
beşiktaş vapurundan inen elalemin kadınlarını gözleyip, haklarında ileri geri konuşan bir şahsa değer sistemleri (bkz: türkiye nin gurur duydukları) arızalı, kafaları bir dünya (bkz: yandaşlara özgü kuduz türü) yandaşlarının yakıştırdığı lakaptır.
insansan sevenin de olur sevmeyenin de. adamsan adamlar kıymetini bilir. adamlıktan nasibi olmayan malaklar ne bilsinler kıymetini.
birilerine şirin gözükmek için yalamalık yapmazsan, birilerinin çıkarına dokunursan, musluklarını kesersen sevmezler tabi seni.

bir insanı herkes seviyorsa onda bir anormallik vardır. onda münafıklık alameti vardır. mert olanı, sert olanı, dobra olanı, yiğit olanı herkes sevemez zaten. o herkesin harcı değil. yürekli olanı sevmeye herkesin yüreği yetmez.

bırakın herkes sevmesin, herkes sevmeye de uğraşmasın, tanıyanlar bilenler anlayanlar sevsin. allah sevsin be yeter.
bazılarına girdikleri zaman haz aldıkları cümledir.

eee ne demişler tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın. aslında işin kaşarları olan troll kardeşlerimiz bu konuda bilgilendirici başlıklar açarlar ise eğer biz de bu ülkede nasıl mutlu yaşanabildiğini öğrenmiş oluruz.

yaa bende türkan Şoray kanunlarına göre yaşıyorum pek haz etmem kendimi siktirmekten diyenlere önerileriniz alalım ?
kafirleri çıldırtan slogan. evet.
çapulcu ve fetöcüleri kudurtan slogan. evet.
görsel
net, kesin ve sonsuz.
ulu önder recep tayyip erdoğan'ınkazandığı haklı ön adı. evet.
Dogru yazılışı için:
Madam gibi adam rte.
görsel
?