1. ?.
  kişinin bütün insanı vasıfları barındırabılmesı, saygısı, kültürü, konusması, yazmasıyla bütün bir insan olabılmesı demektır..
  2 ... meleklerde aglar
 2. ?.
  (bkz: kardan adam) ama ömrü kısa işte
  2 -1 ... karga
 3. ?.
  seviye ve dürüstlük sahibi olan ucuz zevklerin peşinde olmayan rafine takılmayı bilen erkek modeli.
  4 ... karpuzkabugu
 4. ?.
  bu devirde zor olan özelliktir. cunku herkes korkmakta ve önünü görememektedir. gelecek ise herkes icin zifiri karanlıktır. cunku insaoglu butun ümitlerini kaybetmis ve cengaverligini kaybetmistir. herkes gestus yapmakta ve sniperlik görevini icra etmektedir. insanligin olmazsa olmazi olan durust ,sadik, onurlu ,basina gelenleri metanetle kabul eden , sagduyulu insan bulmak artik lux olmustur. ama sahtekar, duzenbaz, kalles ve katil bulmak ise cok kolaydir. binaeylehen insanoglu hergun kendi yarattigi cehennemi katmerlestirmek baska birsey yapmamaktadir. bunun bir çözümü var mi? valla ben bilsem herhalde su anda müritlerimle beraber hayat hakkında konusan bir bilge olurdum. fakat bence isin cözümü insanlarin hayatlarinda mutlugu bulabilmektir bence. bir japon bilgeye sormuslar mutlugun sirri ne diye . o da cevaplamis ''bati ruzgari eserken sakın boya karistirma ve tilki suratli bir kadinin koynuna girme'' bende pek bir sey anlamadim ama insanların kendi recetesini kendi yazmasi lazim galiba. o da herhalde nallari dikmeden önce insanin kesfedegi bir sey.ne yapalim hayat bu...
  1 -1 ... mulayim
 5. ?.
  (#993440) birinci paragraftaki fenerbahçe ile ilgili kısımı es geçin futbolun fanatizm olmadıgını bu kadar adam gibi anlatabilmesi onu adam gibi adam yapıyor.
  2 ... aksak tirtil
 6. ?.
  (bkz: adam gibi adam recep tayyip erdoğan)
  (bkz: fenerbahçe seyircisi)
  4 -2 ... siyahbeyazkizil
 7. ?.
  Asıl üzerinde çalışmamız, odaklanmamız gereken konu... Erkeği inanın çok karizma yapıyor...**
  1 ... barutyiyici
 8. 1.
  (bkz: kime göre neye göre)
  1 -1 ... turuncuyum