bugün

galatasaray teknik direktörü fatih terimdir. açık ve net...
4 Vala varken ligi bitirin şampiyonu ilan edin diyor vaka 4000e çıkınca oynayacağız diyor dönek bir yavşaktır fatih terim. Adam denince aklınıza işe yarayan insanlar gelsin.
Elin delisine üstad diyorsunuz. Keşke yunan galip gelseydi diyen bir ahmağa tapıyorsunuz. Kafasına yunan fesi geçirmiş aptalın tekidir. Bu yüzden bu ülkeyi sevmiyorum abi. Atatürke buradan yine kızıyorum kurtardığı ülkenin yüzde 80i aptal. Ayrıca tebrikte ediyorum bukadar aptala rağmen dünyayı nasıl dize getirmiş amk.
Babamdan başkası değildir.
recep tayyip erdoğan.
babam, hiç şüphesiz başlığı okuduğumda aklıma gelen ilk kişi babam, şefkatli babam.
(bkz: tarık ünlüoğlu) allah rahmet eylesin çok iyi adamdı.
yiğit özgür...
(img:#2065043)
Ulu Hakan Serdarı Hakan 2.Abdülhamid Han ne kadar sevmeyeni ne kadar düşmanı olsada o devrin en büyük siyasi dehalarından biriydi.
Sinan Cemgil.
Kadir Manga
Alpaslan Özdogan.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
(bkz: kadir mısıroğlu)
(bkz: fatih tezcan)
(bkz: süleyman soylu)

ilk etapta akla gelen dört adammm gibi adamdır. evet..
Ulan kimse de mansur yavaş dememiş.
Herkesin aradığıdır, kurgu karakterler hariç olmayandır. Bekliyorsunuz ki bir insanın her söylediği doğru olsun, herşeyi bilsin, tüm söylemlerine gözü kapalı destek vereyim. Yok ki öyle bir insan!

Zaten tartışmaların temelinde de bu var. Örneğin;

- Ya şu XY adam gibi adam ya, çok beğeniyorum!

- Evet ben de fikirlerini beğeniyorum genellikle. Ama geçenlerde A konusuyla ilgili BB dedi, bence CC taraflı düşünmemesi sıkıntılı. Temkinli olmak lazım.

-...* ya iyi de kardeşim OOcuları indirmek için başka çare yok, ne yapalım?

- abi mesela ZQ nun bir konuşması vardı..

- Ya onda çok DD kardeşim! Dünyada D mi kaldı ne yani peh!!

- abi tamam da B ye göz mu yumalım napalım?

- söylerken kolay, oturduğun yerden.. çık sen de C sivil toplum örgütüne katıl neden katılmıyorsun madem??!! Oturduğun yerden kolay.

Öyle işte diyalog olmayan kültürde hep bir fikrin diğerine baskınlık kurması ve hamaseti.. bu olduğu sürece adam gibi adam; adam taklidi yapan adam görünümlü ama adam olmayan tipleri ifade eder. Bence öyle.
kemal kılıçlaroğlu. ve emin çölaşan.
(bkz: at avrat hard rock) valla lan.
Evine alnının teriyle ekmek götürüp evine ocağına sımsıkı bağlı olan baba.
Buraya yazıp mundar olmasın. Ayakçılara ulu önder çekiyorlar.
Gerard butler / (bkz: telefoncu ekrem ii)
(bkz: muammer kaddafi)
Babamdır.
Tanıyan herkes için su götürmez gerçek.
atilla taş.
kim ne derse desin. biz biliyoruz baba seni.
kralsın.
Aliya izzetbegoviç.
Ben biktim artik ayni isimi soylemekten (bkz: mel mel bakan gibson).
(bkz: hzpikachu)
arda turan.
güncel Önemli Başlıklar