1. 1.
    sözlük vesilesi ile zall abime ulaşacağını tahmin; bunun da ötesinde temenni ettiğim, cehreten huzurlarına sunacağım, tamamen halisane hislerin tezahürü şeklinde vücut bulacak olan, geri kalan yazarlığımın müreffeh bir şekilde geçmesine vesile olması mevcudiyeti açısından yüksek ehemmiyet arz ettiğini düşündüğüm mektup.

sevgili zall ağabey,

ve artık bugün tarafımca yazılmış ve onlarca erkeğinde (meriçler hariç) destekleyeceği düşünmekteyim. bu keyfi bir istek diil, gerçekten ihtiyaçtır.
    şimdi benim gibi seksi ve cool erkekler haliyle sözlüğü makaraya çevirip kızlarla fingirdeşmektedir. bittabi hayran kitlemiz de artıyor haliyle ve yeni aşklara yelken açıyoruz. hani bir değil ki tek nickle idare edesin, olmuyor inan olmuyor abi.

maatteessüf bir kızla yazışırken diğeriyle de yazışıyorum. bu kızlardan biri nickaltı girdiğinde inan diğerine anlatması zor oluyor bu durumu, mesajları karıştırdığımda nasıl sallayacağımı dahi bilemiyorum. ikna edene kadar akla karayı seçiyorum. ha yakalandım ha yakalanacağım.

fake nicke ihtiyacım var güzel abim. nazarında cüzi bir istek, şu naçar kardeşine bir fake nick hibe edersen eğer; takdire şayan yazarlığımın geri kalan kısmını da huzur ve refah içinde yazarak geçireceğim.
    faydalarına da değinmek istiyorum; aşkların en güzeli birken bir çok olandır diye düşünürsek eğer raad raad yazabilirim. birinde farklı diğerinde farklı bir tarzda takılmak istiyor, silik yediğimde bir anda piyasalardan silinip gitmek istemiyorum güzel abim.
    elektrikler gittiğinde jeneratörün devreye girmesi gibi.
    bu bana çağ atladır.
    zall ağabey bu mektup bi şekilde sana ulaşır bil ki; gül geç diye yazmadım ha sakın.
    "hahahaha bak şu hergelenin yazdıklarına" deyip çarpıya basma.
    nick lazım nick .

sağlıcakla kal.

hülasa bebeyim insanın yüzünde tarık akan tebessümü.
    11 -4 ... arsizz
  2. 2.
    zall'ın taktik ver lan demesi gereken mektuptur.
    2 ... takiaceae
  3. 3.
    ben ne okudum lan.

derdini sikeyim butonu hiç bu kadar anlamlı olmamıştı.
    7 ... kedilerinbabasi
  4. 4.
    Absolute zero yetmior mu daha ne fake hesabı?
    1 ... 1stasyon insani