bugün

izmir' de yaşayan sözlüğümüzün güzel insanlarının futbol yeteneğine şahit olmamızı sağlayacak *,
ter atıp eğlenmemizi sağlayacak zirve olacaktır. kimse sahada messi' yi görmeyi, izlemeyi beklemiyor tabi ki. o yüzden "kim olursan ol, gel" dir.
tarih 16 ağustos 2013 olarak düşünülmektedir.
saha olarak ise izmir atatürk lisesi halı sahası düşünülmektedir. şahsen ben izmir' e 1 saatlik bir mesafede olduğum için,
izmirli yazarlara en ortak saha olarak orayı düşündüm.
fakat tarih ve saha işlerine itirazı ya da farklı bir önerisi olan varsa bana ulaşsın.
izlemek için ya da açılın ben hakemim diyen birileri var ise onlar da bana ulaşabilir.

ayrıca katılmak isteyen arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla ulaşıp bir adet numara bırakırlarsa şahane olur.

katılacaklar -

pavlovun kopegi
forgetmn
faruk abi
akil desen jack
ttanoz
etranger meursault
gece uykusu

görsel
kacirmayacagim zirvedir. sol kanati koridor yapmaya geliyorum.*
yol param karşılandığı takdirde istanbul'dan gelebileceğim zirve.
ehe.
bir alex olarak katılacağım zirvedir.

(bkz: allahını seven defansa gelsin)
adam olmazsa içime sortumu giyer ben oynarım .

teknik direktör olucam . yaz beni de arkdaşım . umarım adam eksik olmaz.
sahada bu hafta içinde yer ayırtılacak zirvedir.
Adam Eksikse benide kadroya alin dedigim hali saha macidir.
16 agustos 2013 cuma gunu saat 21.00 da, izmir ataturk lisesi hali sahasinda yapilacaktir.
saha ucreti total 70 tl olup, saha 12 kisilik kucuk sahadir.
bitti, bu kadar.
koskoca izmir'den top oynayabilen kişi sayısı bu kadar mı diye sitem ettiğim zirve. oynamasanız bile desteğe gelebilirsiniz.
açılın ben hakemim diye katılmak istediğim, ancak hakem olmadığım ve izmir'de bulunmadığım için katılamayacağım zirvedir.
maç boyunca
uzaktan esmer kavruk bir adam böyle gelcek bizi izleyecekmiş.
http://www.youtube.com/watch?v=rfeRHydAxVc
--spoiler--

16 agustos 2013 cuma gunu saat 21.00 da, izmir ataturk lisesi hali sahasinda yapilacaktir.
saha ucreti total 70 tl olup, saha 12 kisilik kucuk sahadir.
bitti, bu kadar.

--spoiler--

hala katılımcı arayan zirvedir.
cuma gelse de bir ortalığın tozunu attırsam dediğim zirvedir. ayrıca boş muhabbete gelince ortalık izmirli kaynar ama maça gelince ortalıkta kimse olmuyor. haydi gençler maça maça maça.
izmir'i bombalayarak şanlı almanya'ya katıp, yerle yeksan edip viran eyleyeceğim zirve.
dün akşam oynanan süper kupa maçında galatasaray ve fenerbahçeli futbolcuların yetenekleri- yeteneksizlikleri adına atıp tutan izmirlilerin yeteneklerini görmek istediğimiz zirve. *
dikkatli olunuz. cia'den alınan bilgilere göre soyunma odasına gizli kamera konulacak halı saha zirvesidir.
"ameliyatli yerime vurmayin lan" zirvesi.*
Ankara icin yapilmasini arzuladigim zirve.

Yakin olsam cikar gelirdim la.
adam alma işini adım sayarak yapacağımız zirvedir.
aldım verdim ben seni yendim,
alamazsın veremezsin sen beni yenemezsin,
alırım veririm ben seni yenerim.
günü gelen zirve.
hoş hala bir kişilik açığımız var.
olmadı halı sahanın çaycısını forvete koycaz.
kişisel bahanelerimi şimdiden sıraladığım zirve;

''hep sigaradan'',
''anam kramp girdi'',
''lan tam sana atcaktım pası, araya girdi'',
''hacı ters ayağıma geldi'',
''kimse gelmiyo ki amına koyim defansa'',
''la kaleci açılmıştı, aşırtayım dedim de olmadı'',
''az daha köşeye vursaydım şahane gol olcaktı''.

evet beyler, ben hazırım.*
üstün performansımla takımıma galibiyeti getirdiğim zirvedir. *
gollerimi izmirli sözlük yazarlarına adadığım zirvedir. düzenleyen arkadaşımıza teşekkür ediyorum. keyifliydi gerçekten.
katilan herkesin ayagina saglik, zevkli mac oldu. * en cok da sozlukten toplayamadigimiz sayi icin yardimci olan forgetmna selam olsun.
tekrar tesekkurler herkese.
bir fenerli topçu getirmişler. süper ligde yok böylesi. selam ediyorum buradan da kendisine. sevdiğim ender fenerlilerden birisi oldu. *