1. 18.
    israf çok büyük, israfı bitiricez zamma gerek kalmayacak demişlerdi. demek hala bitirememişler.
    ... mavraci
  2. 17.
    (bkz: adalardan bir zam gelir bizlere)
    1 ... judas
  3. 16.
    %315

gitmeyin olum adaya zaten, içine ettiniz adaların.
    1 -1 ... freelancer
  4. 15.
    istanbulda yaşamadığım için eksik bilgi ile ilk entryde hata yapmışım. evet zam yapılmış bu nedenlede imamoğlu ne yapıyor diye kızmıştım adadakiler ne yapacak diye. meğerse adakart diye bir şey varmış ve ada da işin evin ya da orada yaşadığını kanıtlarsan indirimli binmeye yarıyormuş bu kart. dolayısıyla sadece adaya giden günübirlikçiler ve turistleri etkileyecek durumdur. o nedenle sözlerimi geri alıyorum.
    ... wehmut
  5. 14.
    Atatürk'ün partisine feda olsundur.
    ... zall bana hep abi der
  6. 13.
    istanbul'da yaşayıp öğrenci akbiline sahip kişilerin büyük çoğunluğu aylık yaptırıyor zaten o yüzden öğrenciyi etkilemez. Ayrıca adalara giden öğrenci gezmeye gidiyordur, hergün bu ücreti vermiyor, bir kere veriyor ve kıymetli bir bakanımızın da söylediği gibi bir kereden birşey olmaz.
    ... sakata gintoki
  7. 12.
    ohh ekrem kökledi cehapeliler zevkle titriyor ihihi.
    ... ebu fesat
  8. 11.
    öğrencinin adalarda ne işi var? o ucuz, bu bedava, öğrenciyiz indirim yok mu falan. akşam mekanlarda, gündüz en canlı ortamlarda, paraya gelince öğrenciyiz. çalışan sizin kadar gezip rahat yaşamıyor. öğrenciye yardm, kolaylık ayağında ayakkabısı, cebinde ekmek otobüs bileti alamayacak çocuklaraydı onların da en genci şimdi 50 yaşında. şimdiki öğrenciler Evden 4-5 yıl kaçayım bardak üstünde fındık kırayım derdinde. hiç skimde değil bu leşçi dolandırıcılar.
    -1 ... the last account
  9. 10.
    Yav imamoğlu geldikten sonra her şey çok kötü olmaya başladı millet cidden.
    alooooo...
    2 ... iyneci bey
  10. 9.
    ışıklı başkanımızın über icraatı.

lakin, yaptığı çok iyi işlerde var, terbiyesizlik yabmayın da yabılan indirimleri de görün! pislikler, yılanlar, at y*rakları!

(bkz: ibb nin otogar wc ücretinde büyük indirim yapması)
    5 ... iyesta sert