1. 1.
    1.20 tl'den 5 tl olmuştur. Öğretmen de 2.10₺'den 7₺'ye yükselmiştir. https://www.aa.com.tr/tr/...r-hattina-yapildi/1729463
    4 -1 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    her şey çok güzel oluyor.
    adalar öğrenci akbiline yüzde 220 zam
    5 -5 ... telefoncu ekrem ii
  3. 3.
    (bkz: yetmez ama evet)

yıllardır hiçbir "güncellemeye" sesiniz çıkmıyordu böyle diyordunuz ne oldu len şimdi kuneller.
    10 -7 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    ekrem imamoğlunun saçmalamaya başladığı iyice ayyuka çıkmıştır. bir insan kendi ayağına nasıl bu kadar sıkar aklım almıyor. yazık. 25 sene sonra siyasal islamcılardan şehri kurtar sonra gel böyle saçmala cidden yazık.

mansur reise bak örnek al diyeceğim ancak a dan z ye saçma bir hareket olan kayak mevzusunu bile savunup hdp'lilerle yan yana görünmekten çekinmeyen birine dönüştün.

şimdi kalkıp bana akp'li muamelesi yapmayın eski yazdıklarııma bakın akp den nefret ederim. imamoğlu hata yapıyor umarım 2023 yılında tayyipten kurtuluruz yoksa bu kafayla chp bir daha ki seçimi kesin kaybedecek.
    4 -1 ... wehmut
  5. 5.
    ada da yaşayanlar için indirim var büyükada da halledebilirsiniz..

sesleri çıkmaz tabiii silivri soğuk abisi...
    3 -1 ... yoksun hala nerdesin mahmut
  6. 6.
    imamoğlu yabıyorsa vardır bir bildiyi, akepeli bir başkan yabsaydı yolsuzluk hırsızlık derdim. ama sorgulayamam imamoğlunu. imamsonun gtünün kılıyık hüloo.
    5 -4 ... bebeyimsin erector
  7. 7.
    rezillik hatta soygun.
    bu arada tccd tren bilet ve abonman ücretlerine fahiş zam yapınca muhalif basın versin etmişti şimdi sus puslar.
    ne bu be ,bu arada 1,20 -5 olunca %416 zam demektir...

bu arada fesli delinin hayranı olan zonta sen akp zamlarına bak gıda fiyatları tavan yaptı.

1 litre günlük süt 4,5-6,5 lira arası uht süt ortalama 5 lira.
    2 ... baris hemen simdi
  8. 8.
    (bkz: ama tarikatlara giden parayı şey yaptı)
    2 ... cole phelps
  9. 9.
    ışıklı başkanımızın über icraatı.

lakin, yaptığı çok iyi işlerde var, terbiyesizlik yabmayın da yabılan indirimleri de görün! pislikler, yılanlar, at y*rakları!

(bkz: ibb nin otogar wc ücretinde büyük indirim yapması)
    5 ... iyesta sert
  10. 10.
    Yav imamoğlu geldikten sonra her şey çok kötü olmaya başladı millet cidden.
    alooooo...
    2 ... iyneci bey