1. 1.
  adıyamanın ikinci sınıf otobüs firması. ünal turizm son model araçlar kullanırken, eskimiş otobüslerini bunlara kakalarlar.
  ... mal sahibi
 2. 2.
  son zamanlarda en son teknolojiye sahip araçlara sahiptir.
  ... bin teselli kar etmez
 3. 3.
  efendim bu başlık ilk açıldığı zaman bu firmanın otobüsleri eskiydi. ama şimdi yenilemişler. ancak anlatılacak olay okunduktan sonra bu firma ile yolculuk yapmak için düşününüz diyeceğim.

  22 nisan perşembe akşamı gaziantep'in islahiye ilçesine gitmek için sabah saatlerinde aşti'deki çayırağası vip firmasının ofisine varılır. ancak akşam otobüsünde yer olmadığı yanıtı alınınca çaresizce diğer antep firmalrı olan seç turizm ve ben turizm'den uygun saate bilet aranır. onlardan da uygun vakte bilet bulunamayınca nurdağı* ilçesinde beni otoban köprüsünde indirecek bir firma aranır. maraş firmalrından medet umulur ancak cevap olumsuzdur. kayseri üzerinden gitmektedir maraş araçları. sonra bu firmanın bürosuna varılır. sorulur ve akşam 18.30 aracı olduğu ve nurdağı otoban köprüsünde inebilceğim söylenir. sonra islahiye'deki abi aranır ve gece 2 civarı otobandan şahsımı alması söylenir.

  neyse akşam üzeri aşti'ye gidilir ve araca binilir. 46 numara cam kenarı olduğu halde 45'deki adam cam kenarına oturduğu için problem çıkartılmaz. yolculuk başlar. araç 2010 model travegodur. her koltukta tv teknolojisi vardır ve bayan hostes bulunmaktadır. ancak araç bir türlü ankara içinden çıkamaz. 1 saati geçer araç ankara içinden çıktığında. şereflikoçhisar ilçesinde araç yol kenarında durur. araçta boş yer olmamasına rağmen 3 kişi alınır. 2 kişi ayakta 1 kişi de orta kapının merdivenlerinde aksaray'a ulaşılır. tesislerdeki moladan sonra otobüs hareket etmek üzereyken bayan hostesimiz elinde katlanmış bir battaniye ile en arkaya gelir ve arkadaki koridor tarafındaki koltuğun arasına battniyeyi sıkıştırır. zaten birbiri,ne yakın olan bu iki koltuk birleştirilir ve arabaya alınan ördeklerden biri yanımıza oturtulur. arka 5'lenmiştir artık. bunun üzerine çıldıranmal sahibi ilk başta şok halinde bir tepki verememiş ve hostes servise geldiği zaman başlamıştır saydırmaya. 2010 model araç alıp önüne bunu yazmakla kaliteli olmadığını falan söylemiş ve hostesi göt etmiştir. ancak pişkinlikte sınır tanımayan hostes sadece sırıtmıştır o kadar lafı yedikten sonra. ancak mal sahibi de araya sıkıştırılan 28-30 yaşlarındaki ördeği yanından def etmek için uğraşmış ancak bu zat da yüzsüzün daniskası olduğu için biletli koltuğumun yarısını bir türlü bırakmamıştır. bunun üzerine sürekli sinirlenen şahsım bu ne kadar kağıt ve benzeri şey bulduysa ufak ufak parçalara bölerek aracın arkasını çöplük haline getirmiştir. sürekli hostes hanımdan su istemiş içtiği suyun boş bardağını aracın içine doğru fırlatmıştır. bunu gören hostes hanımımız tek bir kelime bile söyleyememiştir. adana'ya yaklaşırken neredeyse kucağıma oturan yüzsüz denyöye gidip şoförün yanına oturması söylenmiştir. ancak bu herif adana'ya yaklaştığımızı bahane göstermiştir. bunun üzerine kolu koymak için bulunan zamazingo tarafımdan sürekli aşağıya indirilmiş ve bu herifin sırtına rahatsızlık verecek şekilde dayanmıştır. yüzsüz herif ancak bir saat sonra araç adana'da birkaç kişi indirince def olup gitmiştir. ancak olay burda da bitmemiştir. adana'da bulduğu karı kocayı araca alan bu hostes ve ekibi bu çifti de oturtacak yer bulamamıştır. adamdan da dünyanın lafını yiyen bayan hostesimiz yüzsüzlüğüne ısrarla devam etmiştir. velhasıl yaklaşık 7 saat bu olay yüzünden uyuyamayan şahsım adana'dan çıktıktan sonra artık kucağına kimse olmadığı için uyuyup kalmış ve nurdağı köprüsünde hostes tarafından uyandırılmıştır. aceleyle mont ve çantayı alıp aşağıya inerken sonradan fark edilmiştir ki, o sinirden kurtulmak için gece çözülen kpss test kitabı ve kalem bu araçta kalmıştır. gecenin 4.30 unda şehirden uzak bir noktada inilerek bu kabus gibi yolculuk son bulmuştur.

  son olarak evet, birçok firma ördek yapıyor ama ördek yaptığı yolcuyu biletli müşterisinin kucağına oturtan firmayı da ilk defa görmüş oldum. siz siz olun 2010 model son teknoloji araçlara aldanıp binmeyin. araçlar yeni olsa da kafalar çok eski, minibüs mantelitesi hakim. bayan hostes falan hikaye...
  4 ... mal sahibi
 4. 4.
  koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler misali,adıyaman gibi insanların ne verirsen razı olduğu bir şehirde adıyaman ünal gibi bir diğer kötü firmayla boktanlık yarışına girmiş otobüs firması.ünal otobüsleri yenilerse bu yavşaklar da yeniler,ünal koltuklara tv takarsa bu ibneler de takar.eğer iki firmadan birisi birşey yapmazsa da vay yolcuların haline.ayrıca havaalanı açıkken 65tl olan bilet fiyatını,geçtiğimiz yıl havaalanı bakıma alınır alınmaz 75tl'ye çıkaracak kadar da piçtir kendileri.
  ... skullgs
 5. 5.
  bir kamil koç değil.
  ... gold edition
 6. 6.
  wirelessi çalışmayan otobüslere sahip firma. aslında bi reset atsalar düzelecek de canları sağolsun.
  1 ... yani diyor ki
 7. 7.
  ''bir tutkudur gülaras'' gibi iğrenç bir slogana sahip şehirler arası seyahat firması.
  1 ... granduc