1. 1.
    biraz asi deprem olduğu için menzil şeyhi gavs-i sani hazretlerini dinlemeyip ayıp eden deprem.

adıyaman -samsat (5,1) depremidir ki terbiyesizin önde gideni depremdir.
    biliyor sunuzbundan evvel adıyaman merkezli bir deprem (kahta'ya yakın) şöyle bir sallıyayım demiş fakat yüce efendimiz gavs-i sani kutub-u ekber abdülbaki hazretleri dur ey deprem sakın sallama yoksa demiş ,o anda dile gelen deprem ( inanmayan kafirdir) '' “Sana itaat olunmakla emr’olundum” deyip durmuş ,sallanmamıştır.

ara not; olay semerkant tv.de canlı olarak anlatılmış olup şüphe duyan cehennemliktir.(amen)

işte böyle büyük insanların yüzü suyu hürmetine yaşıyoruz ey komünistler(ben oluyorum) kafirler (tengir budun) laikler(timur-haluğu)
    atatürkçüler (rumeli 71) ,ve yazmadığım kafir sözlük yazarları ,iman edin efendinize yoksa halimiz harap.

amon-ra ve gök-tanrı adına.

lüppo.
    20 -7 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    depremde yatağinin altına saklanmış şeyh zırvası.
    2 -1 ... 9 numarali kaleci
  3. 3.
    fay hattı dediğin nedir ki.onu oraya koyan dostuna onu durdurur.
    'dur ey uhud,senin üzerinde bir nebi,bir sıddık iki tane şehit var.
    hz peygamber.
    4 ... idrak yollari enfeksiyonu
  4. 4.
    DEPREM: ZANGIR ZANGIR ZANGIR

MENZiLCi: NE YAPIYON LAN DEYYUS, GET iZMiR'i SALLA

DEPREM: NEDEN BANA NE KARI OLACAK BUNUN

MENZiLCi: ÇORBA VERiRiM SANA

DEPREM: TAMAM DURDUM, BÜYÜK TASA KOY AMA...

MUHTEMELEN BÖYLE GERÇEKLEŞTi, SELAM VE DUA iLE...
    4 -4 ... hayis zayeb
  5. 5.
    adıyaman depremi konusu harbiden de bi tv´de gösterilmiş, bi ara feysbuk´ta paylaşılmıştı.

ama bu sefer şeyh uykudayken "uyanıkken gelirsem döver beni" diye, şeyh gavs-ı bilmemne hazretleri uyurlarken, ansızın gelip sallamış haylaz deprem. gecenin saat üç´ünde yoklamış.

böyle durumlar için, gavs´ın bi "nöbetçi gavs" üretmesi lazım, gölcük depremi de sabaha karşı 3 buçukta falan olmuştu.

gece 12-7 nöbetini alacak bi gavs-ı şahane bulması şart gavs´ın. bu işin gece nöbeti konusu var, gavs-ı şahanenin bu işi bi şekilde halletmesi lazım.
    7 -2 ... paganviodio
  6. 6.
    Allah dostu olup Allah'tan Gelen bir felaketi Sofilerine Söylememiş Şeyhtir.

istifa etmesini bekliyorum.
    2 ... subay bey
  7. 7.
    https://odatv.com/menzili...urdurmadi-25041837_m.html
    1 ... xyclonb
  8. 8.
    Sürmeli şeyhin aczi.
    Kendini bir b.. sanan şarlatan.
    2 -1 ... ozan oyunbozan
  9. 9.
    Depremin sesini merak ettirmiştir.

Kesin borazan gibi yavşak bir sestir. Seyhimiz aciklasin.
    1 ... aquila non capit muscas
  10. 10.
    Demek ki anal yaptırırken yaman orgazm olmuş yer gök titremiş.
    -1 ... fyodor paskevich