bugün

adını feriha koydum dizisinin uzatma bölümüdür. hazal kaya diziden ayrılınca ne yapacağını bilememiş yapımcıların diziyi sürdürme çabası hiçte hoş olmamış.her şey tadında güzeldir. he ilgilenenler için ayrıntılar bu akşam 21.00 de show tv de imiş. az önce gördüm.

http://www.youtube.com/watch?v=oYn6Jbi4T68
http://www.youtube.com/watch?v=igdi7nrFMVQ
yol değildir. yeni sezonda ferihası yani yeni büyük aşkı beril kayar olacaktır görsel . polis rolüyle giricekmiş sanırım. bu da hep fixtir zaten çıkarın bokunu çıkarın . artık ne emir ne kasları bu diziyi kurtaramaz.*
biz bu diziyi illa uzatıcaz demenin başka yolu.
kötü yoldur.
tarkan filmi gibi isme sahip saçma dizi.

(bkz: tarkan viking kanı)
(bkz: tarkan marsın kılıcı)
(bkz: adını feriha koydum emir in yolu)*
yol değildir efenim , diziyi uzatıcaksan klasik yeni feriha bul birazda hazala benzeyen birini devam ettir.
Olmuş mu şimdi bu?
(bkz: başlıkları alt alta okumak) tarzı bir isim olmuştur.
egzotik bir isme sahiptir.
sanırsın hak yolunu bulacak gavat.
yine karı kız peşindesin.
ben sana bişi diyim mi emir oğlum senin yolun yol değil.
en boktan yoldur.
adını feriha koydum: arenanın tanrıları kadar ilgi çekmeyecek dizi.
bitmez artik emirin yolu. gereksiz gereksiz uzatiyorlar ya.
fragmanı da baya bir açıklayıcı olan uyduruk dizi.
en çok da bunu merak ediyordum zaten. dizinin adı değişecek mi?
adını emir koydum en güçlü alternatifler arasındaydı ama emir in yolu cidden ilginç olmuş.
ilkokul hikaye kitaplarının ismini çağrıştırıyor.koş emir koş.
eski dizinin yeni hali. yakında adını feriha koydum : emir hac yolunda diye yeni versiyonu da çıkabilir.

bu ne amk ya. siktirmeyin yolunuzu.
o yol yol değildir efendim. rivayete göre emir bir polisle aşk yaşayacakmış. polis işin içinde olduğuna göre feriha nın cinayetini araştırmak için dizide bulunuyorsa yuh lan! lan uğruna ölüp bittiğin kızın cinayeti araştırılırken bari bir rahat dur!
böyle şeyler kolay kolay söylemem ama götümle güldüm afedersiniz. kanal d nin kötü yoluna rakip herhalde.
emirin yolu nedir yaa şeyin yolu gibi * ben izlemem arkadaş feriha gittikten sonra .
dedektif memoliye rakip olabilecek kadar saçma dizi ismi..
(bkz: adını yolunu sevdiğim)
emir'in yolu yol değildir. zaten baba parası yiyip kızlarla takılıyordu. yolu abi evine falan denk gelirde umarım adam gibi adam olur cıkar. *
Sikmiyim yollarını.
yeni sezon fragmanı, the walking dead teki shane'in saçlarını kestiği bölümün aynısıdır.
(bkz: adını feriha koydum ebenin amı)
türklerin tutan bir şeyin bokunu çıkarana kadar sürdürme isteğinden kaynaklı olandır.
emir vücudu basmış, bi de yalandan saçlarını 3 numaraya vuruyo, belden yukarısı çıplak vs.. şimdi o fragmanda görünen saç kesme seramonisi ile ne anlatmak istiyorlar, hayatına sıfırdan mı başlıyor.
behlül ün bihterden ayrıldığını resmen açıkladığı zaman saçını kesmesinden farkı ne? biri de çıkıp demedi mi ulan puşt daha yakışıklı oldun diye. madem çok üzgün yasta, göbek yapsaydı kasları eriseydi.. saçı sakalı uzasaydı.. yemezler ama. emirin yolu yol değil.. belli oldu.