bugün

Adını vücuduna kazıdığınız kızın terkedip çekip gitmesi durumudur.

El yazısıyla özene bezene 'Sensiz yaşanmıyor be fatma' yazısına bakar durursunuz. Hadi bul şimdi başka Fatma bulabilirsen.
Kızın suçu yok, yaptıranlar aptal.
dur yapma.

kitleyi biraz daraltıyoruz ama
o isim de sana kızmı yok.
Hayatta yapılan enteresan olaylardan biridir. nedemiş aşık veysel 'Ben giderim adım kalır Dostlar beni hatırlasın'..
Şerefsizliktir.
Üzerine bir tribal ile cover yaptırır olur biter. Hayır kız arkadaşının ismini yazdırdıysan tribali her türlü yaptırırdım.
Haysiyetsizliktir, insanlığa ihanettir.
Şimdi bu dövmeyi bandaja mı alıcaz napıcaz?
Durduk yere size 400 tl civarında yara açacak olaydır.
bir ara bir arkadaşım yaptırmıştı 3 yıllık birliktelik sona erdiğinde dövmeyi sildirip kızarıklığı göstermemek için cover yaptırıp başka bir şeye dönüştürmüştü. insan bedenine yapılan ayrı bir zulüm o da. yani ne gerek var isim yazmaya.
Valla vuran vurmuş Allah başka acı vermesin denilir. Akılsız başın acısını kol çekmiş oluyor. Böyle yapılmaktansa manevi olarak kalbine kazı daha iyi.
bir terkettikten sonra dövmesi yapılan kız değildir.

ciddi ciddi düşünmüştüm .
Mümkünse kızın billlur isimli olanı tercih edilmeli. Gittiğinde cower yapmaya gerek kalmadan ismin ikinci anlamıyla mutlu mesut yaşanılası. (bkz: pastoral)
olur böyle vakalar, türk polisi yakalar, çeker seni merkeze, rezil eder herkese.
(bkz: tükenmez kalemin tükenmesi)
(bkz: kalıcı dövmenin silinebilir olması)
Dövme silme parası tahsil edilmelidir.
sizin salaklığınızdır. çift dövmesi yaptırırsınız anlarım da isim yazdırmak ne ya? basit ilişkiler, basit insanlar için yapmayın bunu. ömür boyu sevmeye değer insanlar için yapın. terkettiğine kinlenmeyeceğiniz insanlar için yapın. çünkü sevgi bu değil. sizin sevgi algınıza sıçayım.
aynı isme sahip bir kız bularak çözülebilir.
Erkeğin mallığına delalettir.
Aynı isimde başka kız bulunur halledilir de abi harbi mallık ama yani ya.
komik gelen durum.
saçmalığın sonu.
Şerefsizliktir.
Madem terkedecektin dövmeyi yaptırtmasaydın bari allahsız.
Dövmeyi yaptıran ağır aptaldır.
Kapattirirsin dövmeyi ne var bunda.
2 günlük kız için dövme mi yapılır la yapın geçici, kalıcı diye yutturun kıza terkederse de söylersiniz "zaten benim dövmem de geçiciydi" diye.

Edit; bi gün ne zaman evlenirsiniz işte o zaman adını mı yazıyon kimlik numarasını mı yazıyon napıyosan yap.
Yaptıran insan açıkça saftır. Neyine güvenip elin kıçı kırığının adını dövme yaptırıyon kendine.