bugün

dünyanın en itici insanı. parayı bulunca beyniyle testisleri yer değiştirenlerden biri.
bir insanın televizyonda geçen hayat sonucu neler yapip neler yapamayacağının kanıtıdır.
amacı henüz belli olmayan batı özentisi programlarıyla paranın köküne vurmuş olan yapımcı şahıs.
inanılmaz bir iticiliğe sahip antipatik şovmen. gariptir acun firarda'da fena değildi kendisi. şöhret bozdu herhalde* kendisinin programlarını izlemiyorum gerçi. sadece acun firardayı izlerdim.
paranın, şöhretin insanı nasıl etkilediğini görebildiğimiz, artık ekranlarda görmekten bıktıran sunucu.
şehitlerimize, tayyip'in anası kadar değer vermediği an itibariyle gözlemlenen düzen adamı. herif biraz daha kassa burhan altıntop tadında "biz dededen akpliyiz" dicek.
iktidar yalakası kişidir.Erdoğanın annesi öldü diye 1 hafta programını erteleyen acun 26 şehide rağmen hiç bir sik yapmamıştır.
yurtdışından aldığı formatları yenilik yapmış gibi türk televizyonlarına sunan ve bizim televizyonlarımızı taklitci olarak gösteren acun ilıcalı yı tebrik ediyorum. koyun halkı çok güzel kullanıp üzerinden prim yaptığı için. alan razı satan razı ilişkisinin en trajik örneklerinden. bu yüzden hakaret bile edilemiyor.
programını ertelememesinin eleştirilmesindeki esas neden kimsenin şehitleri çok fazla umursaması değil, tayyip'in annesi için program ertelemesine gıcık olmaları ve bahaneyle dile getirmeleridir. senin o kadar umrundaysa şehitler bir zahmet bir hafta tv izlemeyiver, sokağa çık yürü, kanallardan program ertelemelerini bekleyeceğine!
samimiyetsizlik abidesidir kendisi. keşke hep acun firarda'daki bildiğimiz acun olarak kalsaydı. çok iticisin be oğlum.
Erkekler tarafından belki de türkiyede en kıskanılan insandır..kesinlikle çok başarılı..daha önce Türkiyede denenmiş ama becerilememiş (var mısın yok musun,survivor)gibi programlarla bugünlere gelmiştir ki bu onun ''ferdi başarısıdır''yeni programlarına bakıyorsun rating yine tepelerde..siz izlemeyin(!)ama türkiye izliyor demek ki... ayrıca acun un konumunda olsa hiç vakit kaybetmeden''harem''kuracak olanlar ona ikinci bir kadını çok görüyor!bırakın şu iki yüzlülüğü,arındırın kendinizi şu hasetlikten biraz samimi olun...başarılı insanı takdir etmesini öğrenin.
bir nevi değil, tam bir yandaştır, yaptığı yapmacık hareketlerle kendisinde soğutmuştur insandır.
doktorlar dizisinden sonra show tv' nin sahibi.
Adım adım bok yoluna gitmektedir.
(bkz: acun ılıcalı nın akp yalakası olduğu gerceği)
aldığı eleştirilerin temel nedeni kıskanılan başarısı ve akp'ye oy verdiği konusunda açık davranmış olmasıdır. bir de insanlardaki sanal vatan haini yaratma sevdası!
hızlı, seri ve anlaşılır konuşması çok etkileyici.
başbakanın annesinin öldüğü hafta programı yayınlamayıp, 30 şehit verdiğimiz hafta hiç düşünmeden programını yayınlaması
sevenlerini üzmüştür. ayrıca başbakana karşı gösterdiği nezaketin tamamen riyakarca ya da programı yayınlaması şehitleri önemsememe olarak düşünülmesine sebep olmuştur.

eğlenilmesin diyemeyiz eyvallah hayat öyle yada böyle devam ediyor lakin çifte standartlı davranırsan işte o olmaz, yakışmadı sana hem de hiç.
dosdoğru olmalı değil mi??
erik hoşafı suratı ve apaçi ingilizcesiyle türkiyeden başka yerde prim ve program yapamayacak olan, güçlüye! Tapan showman. Kel başa şimşir tarak.
tahminimce gözünün şu sıralar sahip çıktığı Aziz Yıldırımın yerinde olan, kaliteden yoksun programlarla prim yapan kişi.
evet para kazanmak için programları ertelememiştir acun. kapitalizm de budur. hatta acun milletin gözüne ev ahalisinden bir çocuk gibi gözükerek paranın dibine koymuştur, eşşek kadar adamları şebek etmiş 500 milyar dağıtmış kendisi her program trilyonlar götürmüştür. hatta şimdi 3 program yapmakta para vermeden insanları yetenek ayağına kullanmaktadır. kapitalizm insanları uyutur beyler bayanlar. acun' u yadırgamayın bu sistem böyle işler ne şehit dinler ne de manevi değerlere saygı gösterilir. başbakanın annesine saygıdan program yapmamıştır çünkü kapitalist sistemin başında başbakan vardır ona kötü gözükmek istemez acun.

kapitalizme karşı olan biri değilim ama acun gibi insanları aptal yerine koymak da istemem. bu toplumu uyutarak para kazanıyorsan hassas noktalarda dikkatli olacaksın yoksa böyle lanetlenirsin bir gecede.
yalakadır. başbakanın annesine şehitlerden daha çok değer veren kişidir kendisi. hayır şehit var diye programı ertele demiyorum da, başbakanın annesi öldü diye ertelemek ne oluyor?
bugün sosyal paylaşım sitelerinde bol bol kınama alan şahıs.
tayyip erdoğan'ın annesi vefat edince 1 hafta program erteleyen acun. şehit düşen 81 vatan evladı için ertelemedi o programı!

tanım: kişilik değil. insan da diyemiyorum. adam da değil.
hah: yağcı kelimesinin sözlükteki karşılığı... aslında daha ağır kelimeler kullanırdım da...
halkımızın mallığınının başlı başına ispatıdır bu adam.
böyle bir adam piyasada 1 numara şu anda. çünkü yaptığı iğrenç programlar bizim mallar tarafından izleniyor. reyting yapıyor deliler gibi.
güncel Önemli Başlıklar