bugün

eğlenceli ve eğlendiren zengin yapımcı, başarılı şahsiyet. hayatı boyunca kıskanılmaya mahkum.
yetenek sizainiz in en son yayınlanan bölümünde, sazıyla, orhan gencebay ın bir şarkısını çalan gence tahammul bile göstermeyip 30. saniyede butona basan, hülya ve ali arkadaşlarının sonuna kadar beklemesinden mütevellit kızarıp bozaran, cahil adam. bide hayır dedi, adamın neyi çaldığını bile bilmiyor. üvertür ne onu bildiğinden bile şüpheliyim bu adamın.
parayı her şey sanan insanımsı.

para bir insanı bu kadar mı bozar arkadaş, tavır bu kadar mı değişir ?

Para amaç değil araç olmalıdır, umarım hiçbir dostum para için satmaz beni. Üzülürüm be.

edit : acun yalakası çok aramızda, sürekli eksiliyorlar.

edit : imla
yaptığı tüm işler enteresan bir şekilde başarılı oldu ...beceri mi şans mı ? karar veremedim
diksiyonu çok bozuk olan birisidir. diksiyonu bu kadar bozuk olan birisinin televizyonculuk alanında bu kadar yukarılara yükselmesi utanç verici bir durumdur. ben bu adamın türkçesini genellikle anlamıyorum." yetezzzszszszkiye" diye konuşan birisi. üstelik de büyük para babası oldu. hayır madem birisi ünlü olcak para babası olacak bari adam gibi türkçe konuşan birisi öyle olsun, da ünlü olduğuna değsin.
Saygı duyulacak insandır kendisi. lakin çok azimli ve çok zekidir.
ben bu adamdan çok daha iyi ingilizce biliyorum, türkçeyi de çok daha iyi bildiğimi öğrendim artık. e benim başka yabancı dillerim de var, boyum da uzun acundan, saçım da daha çok. neyim eksik lan benim, adam para içinde yüzüyor ben 3000 lira maaş alabilirsem mezun olunca öpüp başıma koyacam yeter lan biri durdursun şu adamı, acun sen git artık milletin canını sıkma daha fazla desin uzak dur bu milletten git papua yeni gine'de paralarını ye desin.

tanım: en sevmediğim ünlüdür.
show tv nin bu adama hala borcu olduğunu düşünmekteyim show tv için yaptığı programlardan dolayı yıllardır türkiyede yapılmamışı yapıyo fakat hiç bi orjinal fikrini göremedik daha hep kopya hep kopya.
yidi yidi doymadı cinsinden bir adam.
bu herif yetenek sizsinizde ingilizce rap söyleyen 2 genç çıktığında şarkıya eşlik etmişti. harbi bok gibi söylüyo rap şarkıları. biri şunun elinden mikrofonu alsın.
tv'den nasıl para kazanacağını bilen bir uyanık olmasının dışında hiçbir özelliği olmayan insan. ne ingilizce'yi ne de ana dili olan türkçe'yi doğru kullanamıyor. ne sunucusu, biri sunucu mu dedi???
kim ne derse desin tv.deki en izlenesi yarışmaları yapan gayet başarılı bir adam. survivor, yok böyle dans , yetenek sizsiniz türkiye hatta var mısın yok musun bile yayınlanan diğer yarışmalar(yemekteyiz, canlı para, pasaparola vb..) düşünüldüğünde çok çok iyi. ayrıca pek başkalarıyla laf dalaşına girmeyen, seviyesini koruyan, gayet düzgün davranan bir adam.
tek falsosu çok zengin olması, yoksa kimse eleştirmezdi bu adamı.
acun'dan ingilizce inciler ; again, very very thank u .

türkçesi kadar ingilizcesine de hayran olası yaratık senii..
beğenilmeyen ingilizcesinin, buralara gelmesinde büyük rolu olan kişi.
hayır bok gibi paran var, git en kral hocayı tut, özel ingilizce ve türkçe dersi al da milletin ağzını kapansın. insan utanır, canlı yayında kaç milyonun karşısına çıkıyorsun ama ana dilini konuşamıyorsun. ne o sunuculuk yapıyor aklı sıra. inatla ders de almıyor. kafa mı basmıyor acaba, nedir anlamadım ki?!
tv de görmekten kusacagım insan.
tv'lerde ilk göründüğü zamanlar sevdiğimiz sempatik, gariban bi arkadaşımızdı. şimdi ise toplumumuzu, kızımızı, oğlumuzu vs. herkesi olumsuz etkileyen iğrenç programlara imza atan, üstelikte bundan milyonlar götürüp zengin olan, karısını boşayan (ya da karısı tarafından boşanan) bize uzak bi kişiliktir. üstelik bu kişilik yüzünden show tv'yi favori kanallarım arasından sildim arkadaaaaaş. ilgililerin dikkatine...
show tv'nin hafta sonu prime-time saatlerini kaplayan programlar yapan, yaptığı işin hakkını veren eski muhabir, televizyoncu.
parmağı olan bütün işlerini tereddüt etmeden izleyebileceğiniz sempatik, şukela insan.espri yeteneğini ise tartışmaya gerek bile duymuyorum.
ingilizcesine laf etmeyen kalmamıştır. dünyanın pek çok yerinde berbat bir aksanla ingilizce konuşan hintliler ve ispanyollar aksanlarını herkese kabul ettirirler, kimse bunu yadırgamaz. önemli olan gerçekten konuşup konuşamadığı ve kelime dağarcığıdır, bu da onlarda vardır. bizdeyse lost izlemekten herkes amerikan aksanını kapmıştır ama konuşamaz çünkü kelime bilmez. acun ılıcalı simultane olayında gayet başarılı ki canlı yayında yaptığı kolay bir iş değil, zaten her şeyi birebir çevirmek zorunda da değil. ingilizcesi iyi ama türk aksanıyla konuşuyor. bu niye bize bu kadar utanç veriyor ki?
haketmediği derecede zenginliğe ulaşmış ve yaptığı programları sadece kendi reytingi ve kazançları için yaptığı apaçık ortada olan sinsi insandır. ayrıca eleştiriye hiç gelemeyen, kendisini eleştiren sözlüğü ya da sözlükleri ahlaksız ilan eden kişidir. ve yine ayrıca yıllar önce uludağ sözlük için iyi şeyler söylemiş olması onu iyi ilan ettirmiyor maalesef.
çok pislik işlere burun sokmuş ama kimsenin o yönlerini bilmediği kişi.
artık kabak tadi vermektedir bir süre görmek istenmemektedir.
türk halkının genetiğini çözerek zengin olmuş şahıs. yakında ortalardan kaybolursa şaşırmayın. ee herifin kaymağını yiyeceği bişey pek kalmadı.
kendi yaptığı programa geç gelen adam.
bu haftaki yok böyle dans yarışmasının ilk on dakikasında bulunamamıştır.
adam o kadar yoğun yani *