bugün

uludağ sözlük içinde bir yorumu beklenmektedir. bunun için ilk önce komplekslerimizi dışa vurmalıyız. hadi uludağ sözlük yazarları, yaparsın sen! *
sözlük camiasının pek de takmayacağı yorumdur...

acun efendi aptallara hitap eden amaçsız ve yoz bir yarışma programını utanmadan 2 sene devam ettirirken "saçmalamak" ve "terbiyesizleşmek" hakkında kendi kritiğini yaptı mı acaba?

yapmış olsa o yarışmadaki tipleri şimdi de bir adaya toplayıp tv yozlaşmasının ana hatlarını belirlemezdi herhalde...
bilumum sözlük camiasının muhtemelen haberi bile olmadığı olanların da bsg dediği yorumdur. kutumda ne var kutumda ne hissediyosun büyük mü küçük mü şeklinde bir program yaptıktan sonra saçmalayıp saçmalamadığı hakkında hiç düşündü mü bende merak ettim şimdi.
"aralarında ruh hastaları, sapıklar, deliler var" biz de demiştik acun.
(bkz: diablo sikerim belanı yavşak)
kim takar acunu.
(bkz: #12337481)
sözlük yazarlarının pek takmayacağı yorum.

70 gün boyunca "coca cola'ya çok teşekkür ediyorum, activex şampuana çok teşekkür ediyorum, turkcell turkcell turkcell'le ucuza konuşun, turkcell bir numero" diye diye sırf para için papağan misali sürekli aynı şeyleri tekrarlayan bir adamın ciddiye alınacak yanı yoktur.
dikkate alınması gereken yorumdur. insanların kişilikleri ile ilgili bir saygısızlık söz konusuysa, alınması gerekenler kendine çeki düzen vermelidir. bazen "ben daha anarşistim çok feci eleştiricem seni çoook" düşüncesiyle sözlüklerde prim yapmak mümkün olduğundan insanlar bu yolu seçmekte. eğer acun ılıcalı hakkında yapılan tek şey yüzüne gerçekleri vurmak ise, insanın kendisine bir çeki düzen vermesi gerekir. en azından gelen eleştiriyi bir analiz etmesi gerekir "sen beni nasıl eleştirirsin ulan" tribine girileceğine. insanların eleştirilmeye pek de sabrı yok bu aralar. bilmiyorum neden böyle bir cümle kurduğunu. belki de gerçekten haklıdır. fakat eleştirilmeyi hazmedemeyen insan, kendini gelişime kapatmış insandır.
inci sözlük okumadan önceki yorumudur.
cebi biraz para gören her türk ünlüsü gibi ısıracak bir şeyler arayan kişi söylemi. (bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
fazla kafaya takılmaması gereken yorumdur. acun ılıcalı da her ünlü gibi yeri geldiğinde sözlüklere kin kusacaktır. hem haberiniz yok mu? ayın belirli günlerinde ünlülerimiz üzerlerindeki stresi, sıkıntıyı atabilmek için biraraya gelip sözlüklere saydırırlar. e tabii, çok stres yüklü insanlar. ıssız adalarda milleti yarıştırmacalar, kutu açtırmacalar, diablo'larla uğraşmacalar... her babayiğidin harcı değil.

neyse, olayın espri bölümünü bırakıp, çizgiyi aşma olayına gelelim. nedir bu çizgiyi aşmamak için yapılması gereken şey? entryi yazmadan önce acun ılıcalı'dan ya da kim hakkında, ne hakkında yazılıyorsa ondan izin almak mı gerekiyor? bırakın artık ya. gören de sözlüklerde ünlülere ana avrat küfürler ediliyor sanacak. televizyonlarda ne gösteriyorsanız, kendinizi nasıl gösteriyorsanız o şekilde yazılıyorsunuz, bunu kabul etmek gerekir.
uludağ sözlük yazarlarının, ekşi sözlük yazarlarından daha büyük tepki verdiği yorumdur.

(#13240093)
(#13240111)
(#12372735)
Acun Kim Ya Acur Gibi. Bide Gazetecilik Falan Yapmış Yazara Saygısı Yok... Kınıyorummm