bugün

gerek yapımcı olduğu programların başarısı, gerek ülkesi için ödediği vergiler, ve gerekse seyircileri için programlarına getirdiği yurt içi ve yurt dışındaki yakışıklı veya cillop gibi mankenler olsun, acun ılıcalı bey efendinin ne kadar da adam gibi adam olduğunun kanıtlarıdır.

sadece bunlar ile bitmez tabii ki, her magazin programındaki usule uygun davranışları, çocuk sevgisi, sevgililerini sevmesi, hayvan sevgisi gibi örneklerle de çoğaltılabilir. yani acun ılıcalı gibi bir insan kolay yetişmiyor beyler bayanlar, hepimiz zaten bunu biliyoruz ve sevip takip ediyoruz. mutluluklar.
(bkz: sikerim belanı yavşak)

o kadar para kazansa da hala bizim gibi küfrediyor, bizden biri. o yine hayvana sövmüş, ben kasan pc' imle küfürleşiyorum. acun ılıcalı adamın dibidir.
insanların adamlık anlayışına bir kez daha hayran oldum...hem cemaatçi hem adam , cennetliksin de derler yakında...
bunun böyle olmadığının acun ılıcalı bile farkındayken tartışmanın gereksiz olduğu konu.
amerika kaynaklı yapılan bir araştırmada, popüleritesi rte den daha fazla olması bu onermeyi dogrular. *
en çok mason yarağı yiyen adamdan adam gibi adam olması bekleyebilirsin. nah beklersin.
bir düşüncedir. bunlar hep illuminati'nin oyunları.
adam mı, madam mı karar veremediğimiz durumdur.

(bkz: adam madam dinlemem kayarım ben buna)
dün akşam canlı yayında bir kişiyi rezil etmek için uğraştığı için, bana göre geçersiz önermedir. Adam sadece mustafa sandal ile mustafa bozkurtun kıyafetlerinin aynı olduğunu söylemişti oysa ki. Salak adam ağzını açıp bir söz söyleyemedi acunun o dalgasına.
adam işi biliyo büyük ihtimal mit ile ortak çalışıyo.
her zaman ne kadar beyefendi biri dediğim, ancak yeteneksizsiniz programında izleyicileri " sen gel " diye kaba bir şekilde çağırdıktan sonra yeni tanıdığın kişiye siz diye hitap edilir dedikten sonra yanıldığımı gösteren kişidir. ufacık bir şey gibi gözükse de çok önemlidir bu.
adam gibi yalama'dır.
Sayesinde tv 8'de bedava maç izliyoruz. Adamsın acun abi.
şaka maka göte göt diyememek.
ahlaksız programlar yapan acun'un adam gibi adam olmasıdır.
kime göre neye göre adamdır.karısını aldatan birisi bana göre adam değildir.
Alakası olmayan önermedir. Adam resmen türk halkıyla taşak geçiyor. Elenen adamı açıklayacak güya sanki idam kararı açıklarmış gibi ıkınıyor seyirciyi gerince eline ne geçiyor tipsiz herif.