bugün

harry potter kitabı da yayıncının kızı kitabı beğendiği için basılmıştı.
Beni de tacı olarak oynatirlarsa oynarim.

Köpek rolü molü, oynarım valla.

Bi kostüme bakar. Acun medyaya başvuru yapayım ben dur.
ya tiplere bak allam, acun'un kızı bunları görünce dememiş mi ''ya baba sen mal mısın ben bunları mı izliyorum'' diye.
Yok artık dedirtmiştir. Acun, Bir kere de doğru bir iş yap ya. Ayrıca poster yarmıştır. Logoyu hp'den araklamışlar, onu yeni fark ettim.
görsel
Neşeli günler degil miydi o film oktay deli cocuk... piç oktay in zengin babasi üreteceği buzdolabinin ismime oktay koyacakti. Olay gercek oldu.
eğer durumu uygun şekilde açıklamadı ya da anlatmadıysa melisa için kötü olabileceğini düşündüğüm durum.

bu yıllarda her istediği yapılan, hatta bu tarz çok büyük olarak nitelendirilebilecek istekleri gerçekleştirilen bir çocuk olarak yetiştirilmesi, ilerki yaşantısında her istediğinin olmadığını kavradığında onda olumsuz psikolojik sonuçlara neden olabilir.

ama acun ılıcalı’nın da kızı sonuçta nasıl bir aksilikle karşılaşabilir ki diye de düşünüyor insan bir.
kimiside çocuğuna bir oyuncak bebek alamıyor.
iyi ki kızı selena yı izlemiyormuş buna da şükür.
Çok masraflı bir iş değildir. Adam hobi olarak kanal satın aldı ne diyosun hacı abi.
bize de survivor falan izlettirip 31 çektiriyodu.
kızının bir diğer isteği de köpek tacinin insana dönüşmesidir.
keşke eski oyuncularla çektirseydi, dizi onlarla güzeldi. inşallah dizinin ilk bölümünden sonra acun'un kızı babasına ''sevmedim baba kaldır diziyi'' der.
Yalan
Reklam çalışması
Netflixe rakip bir platform kuruyor adam
900 milyon lira ödemiş yıllık
Evde babasının anasının telefonunu kullanan Çocukları oraya toplayıp
Kendi kafasına göre eğitecek. Hepsini survivorcu yetiştirecek kendi yaşam tarzını yansıtacak
O kadar paran varsa "leyla ile mecnun"u da yeniden çek acun bey.
Paranın gücünü yansıtıyor. Bence çok gereksiz.
ekşi'de çok konuşuldu bu olay. neyini eleştiriyorlar anlamıyorum. kıskançlıktan başka birşey değil. para acun'un parası, çocuğuna istediği gibi harcar. bana sorarsanız umrumda değil. ne acunla ne kanalıyla ne de yaptığı programlarla zerre ilgilenmiyorum. eleştirilmesi gereken acun ve benzerleri değil, beş para etmez bu düzene prim yaptıranlar.
benim babamda bunları izleye izleye gerizekalı olcaksın derdi. esaslı adam doğru diyormuş. ama neyse ki yeniden başlıyor. sevindiren haber. acun abi sana baba diyebilir miyim?
baba gibi babadır. böyle bir açıklama yapmıştır kendisi.

Sihirli Annem dizisini yeni bölümleriyle tekrar yayınlayacak olan Acun Ilıcalı: “Bir gün baktım kızım Melisa nefes almadan Sihirli Annem’in eski bölümlerini izliyor. Madem bu kadar seviyor ben de yenisini yapayım dedim. Şimdi çekiliyor.”

zenginlik mi nedir bu?