1. ?.
  sözlükte arka arkaya başlıklar açtırmıştır. iki gün sonra unutulacaktır ama olsundur.sözlük yazarlarının bir kısmında 'ben kaliteliyim' şeklinde bir özgüven oluştururken , halk arasında fırıldak diye tabir ettiğimiz bir başka kesimde ise ' acaba varmısın yokmusuna alır mı ki' şeklinde yırtma isteği oluşturmuştur.
  1 ... kishyalim
 2. 1.
  (bkz: infial)
  az sonra ekşi sözlük'ün konuyla ilgili nota yayınlamasından korkuluyor.*
  3 ... doksanüç
 3. 2.
  melihgokceksozluk.com da acun ılıcalı pornosu diye başlık açılmıştır.
  2 ... rakamsal
 4. 3.
  eksi sozlukte acun ılıcalı baslıgına gırılen son enrty lerden birini paylaşmak istiyorum

  gerek sahibiyle olsun gerek yazarlarıyla olsun * fethullahçı kimliğiyle tanınan uludağ sözlüğe iyi bir yıkama yağlama yapan fethullahçı eleman. ee naparsınız. ssg'de facebook'ta dini inancına to be disappointed değil de fetocuyuz elhamdürillah yazsaydı bu arkadaşın dudaklarından uludağsözlük yerine ekşi sözlüğe yönelik övgü dolu sözler çıkacaktı.
  -1 ... ecivecivokke
 5. 4.
  (bkz: uludağ sözlüğün önlenilemeyen yükselişi)
  ... maddox
 6. 5.
  ekşisözlükte anti-acun sevdası başlamıştır. kendilerini övse böle bişi olmucaktı tabi. yok efendim acun bitmiş de yok efendim acun fethullahçıymış da yok daha neler. hele hele acun ekşisözlüğü ağzına almamak için tepinmiş durmuş. kıskananlar çatlasın ne diyelim helal olsun uludağsözlük.
  ... muraticli326
 7. 6.
  http://img0.bloggum.com/u..._54ipzk5bmkd2tjux5skn.jpg
  2 ... rakamsal
 8. 7.
  (bkz: şimdi onlar düşünsün)
  -1 ... ultracan
 9. 8.
  istişaredeler. yakındır saldırı. yada bu bir taktik. kalkanlarınızın tozunu alın ve 2. bir emre kadar hazır olda bekelyin.
  1 ... wolverine
 10. 9.
  bütün sözlükleri açıp yankıları duyma pozisyona geçmektir. evet geçtim ve yanım yanım yankılanıyor ulan. kudurmuş elemanlar. acun zaten şöyle acun zaten böyle, bizi övmese de olur tarzında salya sümük ağlıyorlar. ulan zaten biliyoruz acun u ve gereksiz televizyonculuğunu.* şahsen övmesine de sevinmedim. size noluyor da sevmediğiniz adamın sevmediğiniz sözlüğü övmesine bu kadar içerlediniz lan.

  çelişik gavatlar. *
  1 ... the imam of cemaat