1. 1.
  odatv'nin haberi.

  https://odatv.com/acuna-sorusturma-26031838.html

  haberde iddia demiyor, damardan girmiş. ama sorumlu sözlükçülük doğrultusunda burda iddia lafını ekledik.
  haberin altında biri' Acun patlıcanı kırağı çalmaz.' demiş.

  doğru ise, çarşı çok karışır. rezza'dan sonra bu bardağı taşıran son damla olur. bir sabah, ünlüler ve gönüller, amerika'ya domuzlar körfezi 'nden bir çıkarma yaparlar.

  'Odatv’nin edindiği bilgilere göre; Amerikalı bazı görevliler soruşturmada bilgi ve delil toplamak için geçen günlerde istanbul Ataşehir’de bir otele yerleşti.

  26.03.2018 16:37
  Televizyoncu Acun Ilıcalı hakkında ABD’nin bir soruşturma yürüttüğü öğrenildi.

  Odatv’nin edindiği bilgilere göre; Amerikalı bazı görevliler soruşturmada bilgi ve delil toplamak için geçen günlerde istanbul Ataşehir’de bir otele yerleşti.

  iddialara göre; Amerikalı avukatlar Acun’a hakkında kara para aklama ve silah kaçakçılığı suçlamalarını yöneltiyorlar. Yine iddialara göre; Acun’un özel uçağıyla sık sık Panama’ya gidip gelmesi ise silah kaçakçılığına delil olarak gösteriliyor. Söz konusu isimler Acun'un, Zarrab'la ilişkilerini de sorguluyorlar.

  Reza Zarrab’ın ABD'de yargılandığı davada da Acun Ilıcalı’nın adı geçmişti. Savcı Bharara mahkemeye Reza Zarrab’la Acun Ilıcalı arasındaki ilişkiyi yansıtan belgeler sunmuştu.

  Odatv.com '
  4 -3 ... lazkartal
 2. 2.
  (bkz: yedirmeyiz)
  -3 ... ibni maymun
 3. 3.
  (bkz: açtığı iddiası)
  1 ... kazangap
 4. 4.
  Büyük resmi hisset, Büyük oyunu gör Türkiye!

  Kıskanç Amerikalılar, milyonlarca insanı böyle boş beleş işlerle yüzlerce saat o aptal kutusun karşısında nasıl uyuttuğunu, aptallaştırdığını öğrenmek için Acun'a çökmeye çalışıyorlar.

  milli ve yerli acun'a dokundurtmayız.
  1 -1 ... lazkartal
 5. 5.
  asıl bu türkçeye soruşturma açılması lazım amk!

  bir iddiadır.
  4 -2 ... serdarsl06
 6. 5.
  ıssız acun.
  varsa böyle bir şey yine ceza bize kesilir.yine milli soruna dönüştürülüp avukat parasını biz öderiz. yine masraf bize vergi olarak yüklenir. bankalarda hesabı olanlar dikkat etsin.
  ... nanautzin
 7. 6.
  onda öyle bir daşşak yok yapamaz...
  1 ... polatwrong
 8. 7.
  az önce gaipten sesler duydum. buna göre trump, acun'u köşeye sıkıştırtıp onu zorla başkan yardımcısı yapacakmış.

  allahın aptal amerikalıları daha da aptallaştırması için elinin altına beş on tv kanala verecekmiş.
  1 ... lazkartal
 9. 8.
  o über s2msonic li yarışmalarını gelir burada da yapar da

  bizim milleti de mala bağlatır diye korkmuş olabilirler.
  1 ... timur cengiz hulagu
 10. 9.
  Enteresan bir Odatv kulisidir.*
  Daha önce Zarrab davasında Acun'un ismi geçmesi, Acun'un uçağının Reza Zarrab tarafından kullanılması gibi iddiaların Zarrab davasında geçtiğini haberleştiren Odatv sıkı bir şey ortaya atmış ve dava edilmiş hemen.

  Enteresan dedim, bu kadar bilgi ile yorum yapmayacağım. Çünkü ya haber acı bir gerçek, ya da Odatv trollenmiş. Çünkü Barry Seal filmi senaryosunu olduğu gibi alıp Barry Seal yerine Acun Ilıcalı, Kolombiya yerine Panama yazılmış gibi örtüşüyor. Birbirini takip eden mantıklı önermeler mantığı ile, Odatv nin kaynak teyit etmeden böyle bir olayı kulis iddia vs. diye bile n fena bir durum olur.

  Enteresan dedim çünkü doğan medyanın satıldığının haftasında büyük takipçi sayısı olan bir muhalif haber kanalında gerçekleşecek muhtemel bir operasyona vesile olabilecek olaydır. Aman diyelim.
  ... kelkeshoze