bugün

Orta ve alt sınıfa hitap etmesi.
Yerinde ve ölçülü Espri anlayışı.
Değişmeyen imajıyla güven vermesi.
hükümet ile iyi geçinmesidir. rtük mtük falan ilişmez pek kendisine.
Master şef murat reis üzerinden prim yapması.
acunun malafinkosunu bir ara tatmıştım televole'de muhabir olduğu zamanlarda. tek gecelik bir ilişkiydi, fakat beni tatmin etti açıkçası. şimdi bizi görmez tabi, o ayrı mesele.
Yurt dışı programlarının telifini alıp ülkemizde alt kültür insanlara başarıyla empoze edebilmesidir.
Toplum analizi...

Bizim toplumu çok iyi çözmüş.

Kalitesiz insandan maksimum verim alabiliyor.O kalitesiz sapıtıyor sonra aaa bir bakıyorsun “acun kovdu” falan haber oluyor.Bizim ahali de diyor ki; bak yanlışını gördü nasıl yol verdi.ulan adam balığı yedi kılçıklarını çöpe attı diye övüyorsun.
acun müzikleri.
(bkz: sermaye sınıfının desteğini almak)
millet biraz çiğneyip tükürüyor bu tip sakızları. şuan patlatma aşamasındalar.
yards t-şortleri.. evet.
her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. dermişiiim...

(bkz: güldür güldür)
sadece bir anneye saygısından dolayı programını "annelere saygı" adı altında bir bölüm yayınlamadıgından.
(bkz: diablo)
Yahudi olması veya onlara hizmet etmesidir.
(bkz: cahil halk)
Babasının parasıyla sms atan mal ergenler olabilir.
Tabi ki samimiyet...

Seni samimi bulmayan insanlar seni linc etmekten hic cekinmez. Kana girmek muhim yani.
insanın kendine yakışanı giymesidir.

Survivor ya da yemekteyiz gibi programlarda insanlar kendi gibi arsız, terbiyesiz, hadsiz, dedikoducu tipleri izlemeye bayılıyor.
Valla onu bunu bilmemde ben bu adamın onlarca konuşmasını izledim hiç öyle çalışamakmış vay efendim azimmiş,hırsmış değil. Bayağı bayağı şanstır arkadaşım ki kendiside bunu diyor. Yoksa pantolon satarak kimse buralara kadar gelemez.
Haber yayınlamaması ve diğer kanallar reklamdayken yayına devam etmesidir.
Hikayesinin iyi satmasıdır.
yaptığı hangi program tam olarak kendi keşfi? bir şekilde o formatların telif hakkını alıyor ev bu işler bu adamın tekeline bırakılıyor, yaptığı her işi de daha uzun süren, daha çok reklam alınan ve daha laçkalaşmış hale getirerek yapıyor.
(bkz: Acunun sapık adnan müridi olması)
sırrı süreyya önder diyorlar ama ben pek inanmadım.
(bkz: yalamak)