bugün

2014 yılında radyo sinema tv bölümünden mezun oldum ve Acun Medya mülakatına davet edildim. Ayazağa Tv8 binasına giriş yaptım ve kısa bir beklemenin sonrasında mülakat başladı. Adını unuttuğum bir bayan, mülakatta bana bazı mesleki sorular sordu ve hiçbir olumsuzluk yaşanmadı. Herhangi bir mesleki eksiklik bulması imkansızdı.. Bu kadar emin olmamın sebebi, cv min çok abartılmış olması ve iş tecrübelerimin bazılarının yalan olmasından dolayıdır. Yanlış olduğunu biliyorum ama yeni mezun olduğumu bildikleri halde beklentilerini sadece yalanlarlar karşılayabilirdi. Mülakatın sonunda , insan kaynaklarından ablamız, acun medya bünyesinde çalışan bir tanıdığım olup olmadığını sordu ve haliyle yok cevabını aldı. ‘’Ama biliyorsunuz ki bizim için, birilerini tanımanız daha güven verici oluyor’’ gibilerden cümleler kurdu. Velhasıl kelam kibarca siktir edildim ve evime döndüm. Askerlik hizmetimi tamamladım ve şuan baba işine geri döndüm. Ben de olsam şirketime sadece yakınlarımı çağırırdım, hak veriyorum . Ama yine de insanoğlu üzülüyor be kardeşlerim. Çok affedersiniz ama sikeyim böyle düzeni.. Taş mı yiyelim biz ne yapalım? Bu yazıyı yazmak beni rahatlattı. Şimdi gidip biraz matkapla demir deleyim.
eğer evde kullanmadığı eşyası varsa letgo üzerinden öğrencilere versin. kendisi yardımsever bir arkadaş.
Acun abi doçlanttan geldim bitbags yapacam.
üzücü bir hikaye.. sonu kötü bitiyo morali bozuk olanlar okumasın.
Gençlerin hayalleri bile acun gibi medyanın elinde üzüldüm...
Acun ılıcalı bunu okuyorsa sövmeyin. Okumuyorsa da sövmeyin. Kısaca sövmeyin.
Medya sektöründe torpilin döndüğünü bilmeyen yazar isyanı... işler böyle...
kendisi aleyhinde yazılan şeylere avukatları aracılığıyla nazikçe tehdit etmeyi bırakması gerekiyor.
Türk medyası hele hele erol aksoy ve cem uzan'ın sektörden çekilmesinden sonra daha da boka batmış vaziyettedir. Bu iki medya patronu değişik ve ilginç fikirlere açık insanlardır. Bu sayede farklı farklı işler ekranda kendilerine yer bulabilmişlerdir.

Türk medyasından umudumu 2008 yılında kestim ben.