bugün

bir faydasını görmez. çünkü activia yoğurdu da, yeşil çay da sadece kadın bünyesinde işe yarayan şeylerdir. öyle olmasa reklamlarında sürekli kadınlar oynamaz. ama bu erkek bildiğin ılıktır. muhtemelen kurabiye falan da yapıyordur bu. üzgün olduğunda da koşarak odasına gidip yatağa yüzüstü atıyordur kendini.

bu arkadaş bir müddet kızlarla münasebeti kesip askere falan gitsin. yoksa sonu şer olacak.
Kabız olmuş erkektir. Yakında Motoru bozabilitesi yüksektir.
okula gitmemek için bir hafta rapor alabilecek erkektir.

(bkz: lisede okuldan yırtmak)
(bkz: biri bana mı seslendi) activia çilekli yoğurdun tadına bakan herkesin seveceğini düşünmekteyim... ayrıca doğadan a,c,e vitaminli yeşil çayı tavsiye ederim, bağımlılık yapmakta.
(bkz: ben) Bi de yanlarına one a day maximum ve balık yağını ekliyorum.

Erkek güzeli olacam inşallah.
selülit sıkıntısı yaşamayacak olan erkektir.
Ilıktır.
sabah kahvaltıda da kellogg's specail k tüketen erkektir, light süt ile.
pes oynayıp lahmacun yanında soğanlı salata yiyen kızdan bir farkı yok aslında. Olmamış o erkek baştan yapsınlar onu.
basurdur,üzerine gitmemek gerek.
Kabızlıktan muzdarip erkektir .
Yaz'a hazirlanan transeksüel birazda yumusak erkektir.
başak burcudur.
Bazen de banyo sonrası vücudunu bebe yağıyla nemlendiren erkektir. Kız arkadaşlarına hoş esintiler yaşatmak ister.
Eyeliner sürerken tasirmayan erkektir.
kabızdır. prebiyotiklerle beslenerek götünü yumuşatmaya çalışıyordur ama yemez.
anal sağlığa önem veren erkektir,dolayısıyla homosexuel olma ihtimali vardır.
aslında yemez onları, ama bu erkek kıl dönmesi ameliyatı olmuş olabilir ve sırf dikiş bölgesini zorlamasın diye bağırsakları gevşetmek için elinden geleni yapıyor olabilir.

ama o dikişler bir iyileşsin, hele şöyle bir ayağa kalksın, doğru düzgün otursun. hemen lahmacun yemeye, iskender yemeye gidecektir. ve gitmiştir.
zamanla ılışır, pardon alışır.
almancıların çoğunun yaptığı şeydir. orda bunları yapan çokmuş.

türkiyeye gelince de activia olmasa da başka light yoğurt alıp yeyip sonra da yeşil çay içiyorlar. ılıklar mı mılıklar mı onlara sormak lazım artık.
boş zamanlarında kapkek süsler.
vurduruyordur. net.

hali hazırda düzenli olarak vuruyorum. net.
kırıklarını aldırır, gizlice french yaptırır. yeri gelir arkadaşlarına kek yapar.
pembe sıçar. *
Yiyecek ve iceceklerin cinsiyeti oldugunu dusunmemektedir.