1. 1.
  Star Wars Attack of the clones da çalan John Williams eseri. Anakin Skywalkerı anlatır tam olarak. Müthiş etkileyici, tüyleri diken diken edicidir.
  ... paradigma
 2. 2.
  loopa alınıp bir daha ordan çıkartılmayacak olandır. anakin ve padme aşkıdır. boyun bükük gözler dolu dolu dinlenendir. john williams'ın önünde saygıyla eğilten eserlerden sadece biri ve kalplerin en karizmatik köşesinde olandır. star wars sevmeyenlere " hele bir gel dinle şu şarkıyı " denilmesi gerekendir. önce müziklerden girmek gerekirse star wars'a the imperial march'dan sonra dinletilmesi gerekendir, kanaatimce.
  ... all this pain is an illusion
 3. 3.
  john williams'ın master piece'i diyeceğim parçadır ama adamın bütün işleri bu nitelikte olduğundan, diyecek bir şey kalmıyor. star wars'un en duygusal şarkısı ayrıca.
  ... mosquito queen
 4. 4.
  başyapıtdır. star wars serisinin müzikalitesini üst seviyeye çıkaran eserlerin başındadır. parça içindeki duygusallıktan gerilime geçiş evresi, anakin skywalker'ın karanlık tarafa geçişini çok iyi yansıtır.

  https://video.uludagsozluk.com/v/across-the-stars-24440/

  1 ... mangdasire
 5. 5.
  anakin'in hem sevgisini hem de nefretini işlenebilecek en iyi şekilde işlemiş john williams başyapıtı..

  bu adam bir gün ölürse bütün yaylı enstrümanlardan bir tel koparın..
  ... damonztration
 6. 6.
  john williams ın bana göre en güzel eserlerindendir, şaheserdir. Muzikten ötedir. bir insanın çocukluğundan yetişkinliğine kadar olan sürede nasıl değişebileceğini; saflığını, masumluğunu ve diğer insanlara olan güvenini nasıl kaybettiğini anlatır. Muzikteki geçişlerde hissedersiniz bunu. Gecenin bir yarısında yalnızken dinlendiğinde kendinizi sorgular ve şimdiye kadar yaşadıklarınızın sizi nasil değiştirdiğini fark edersiniz. Ve devam eden değişimi düşündükçe içinizi kaplayan hüzün..

  https://youtu.be/XGLqYr-pUvM
  4 ... louisa clark