1. 1.
  insanda sinir bozucu durum yaratan bir durumdur..bütün düşündüklerinin daha önceden açılmış olarak karşına çıkması halidir..
  2 ... glgzli
 2. 2.
  (bkz: serefsizim aklima geldiydi)
  (bkz: serefsizim benim de aklima geldiydi)
  4 -1 ... revolter00
 3. 3.
  (bkz: dusuk zekali yuksek yaratici)
  -1 ... hreisk
 4. 4.
  üzücü durumdur. ansızın akla gelipte '' uff süper malzeme çıkar bundan '' denilir. eve gelip başlık yazılır ama bir bakılır ki o başlık yazılmıştır. içkiye vurulur. ben seni ellerin olasın diye mi sevdim denir. konu kapatılır.
  3 ... cemmm
 5. 5.
  (bkz: her seyi devletten beklemeyin)
  ... mulayim
 6. 6.
  rastlanan bir durumdur. ama en kötüsü, aynı başlığı tekrar açmaktır. yazara, başkasının fikrini çalmış gibi hissettirir. yazar, entryi taşır. başlık başkasının başına kalır. diğer yazara ulaşılamaz. başlığı tekrar açan yazar, hak yememek için, sabaha karşı canhıraş moderatör arar.
  1 ... tepesersemi
 7. 7.
  sözlük ün ne kadar geliştiğini gösteren gerçektir.
  buralar eskiden dutluktu
  lakin okumaya devam etmek gerekir, okudukça öyle başlık çağrışımları ortaya çıkmaktadır ki; alacak çok yol olduğunu gösterir. peki sınır nedir? sınır, interneti sözlük e indirmektir. * *
  1 ... pilotmont
 8. 8.
  insanı gıcık eden durum. aklına geleni yazmaya kalkışırsın açılmış bir başkası oda açılmış bir başkası bir başkası.. böyle gider.
  ... glgzli
 9. 9.
  özellikle maç günleri olan durumdur. çoğu zaman bilgisayarı açarken fazla sıkıştırmak yüzünden başlıklar elden kaçar gider.
  ... hiccup
 10. 10.
  yazmak istediğiniz şiirin daha önceden yazılmış olduğunu gördüğünüzde yaşadığımız hissi anımsatan hayal kırıklığı durumudur.
  ... dervisabdi