bugün

3. nesil yazar. *
kendisi bir yazardır. meslektaştır. okulunu yarım dönem daha uzatmamak icin dualar etmektedir.cansu ismine karşı ayrı bir begenisi vardır. aynı zamanda da kendini çok begemiş antalyalı bir akdeniz insanıdır. havasından suyundan kapmıştır neyseki akdeniz in de keyifli sohbetlere eşlik edebilmektedir !'^+%&/() iyidir iyi eheh .
üçüncü nesil fenerbahçeli yazar.

peşin edit: en çok küfür yazılan başlıklardan biriymiş. vay anasını sayın seyirciler...
aynı nicki gibi bir yazardır. (bkz: #5504281)
ayrıca;
(bkz: siyah ulan)
bizim evde yaşayan 3. nesil yazar. .
sandığının aksine kesinlikle sevdiğim yazar. kahveyi nasıl severdi unuttum bak.
fenerbahçeli bir yazarmış. fakat benim galatasaray maçını* internetten izleyebilmem için elinden geleni yapmış ve muvaffak olmuştur*. kendisine teşekkür ederim.

not: çok uğraştırdım, kusuruma bakma.
bir dönem bizim evde yaşayan yazardır
sözlüğü ayakta tutan ama kıymeti hala bilinememiş süper yazar.
kesinlikle aranılacak, sözü tutulacak yazardır. *
sözlükteki en yakışıklı yazarlardan. o kadar söylüyorum bak.
(bkz: #9613518)
saptama yazarı. güldürmüştür efenim.
uludağ sözlük yazarı.
(bkz: #9613518) entrysiyle nickimin ilk üç harfini sahiplenmiş, bana geriye efiz i bırakmış yazar.
arkadaşı evlenince unutan insan.
(bkz: #11504827) katıldığım yazardır.
izmirlilerden acısı olan cahil liseli.
(#12648570)
enrtysine binaen seni de türbanlılar/savunanlar sevsinler!* demek istediğim yazar.
kendi kız arkadaşı izmirliymişmiş de öylemişmiş de bıdı bıdı..
madem sen sevgilisi olduğun kıza izmirli olduğundan dolayı laf gelmesinden rahatsız oluyorsun ne diye başkasının sevgilisi/arkadaşı olan türbanlıyla uğraşıyorsun.
(bkz: savunduklarıyla çelişen yazar)
hayırsız. bak kızı doğurdum doğurucam, kendisinden fenerbahçe mama önlüğü, tulum, çorap beklediğim yazar.
nesildaşım fanatik fenerli ama kendini tarafsız yorumcu sanan tecrübeli yazar.

yolla panpa.
nickimin uyuştugu yazar.
küçük emrahla akrabalığının olduğunu düşündüren yazardır.
(bkz: acıların çocuğu)
(bkz: açıların cocuğu) * *
adam uludağ sözlük moderasyonun altına alt atla üç tane entry girmiş ki öyle böyle değil lan. üç entrysi içinde şunları söylemek istiyorum
(bkz: adam)
(bkz: haklı)
(bkz: beyler)

ayrıca bir üçüncğ nesili bu kadar sinirlendirip bu tarz bir entry yazmasını da sağladılar ya, bu moderasyonda gerçekten bi sapaklık var bu aralar. zira şikayetler hiç bu kadar çok olmamıştı. yani uzun zamandır.
4 şubat 2012 kadıköy aniden mutlu olma zirvesine katılacağını belirtmesine rağmen gelmeyen üçüncü nesil yazar.
muhtemelen önemli bir işi çıkmıştır. şahsen eskilerden birkaç yazarın gelmesi hoş olurdu. ama olsun. bir sonraki için söz alayım?
(bkz: gabah)