1. 1.
    ses değişmesi ve burun akıntısı varsa, bir kere o grip değildir. ateş olmadan grip olmaz. ateşiniz varsa direkt ateş düşürücü iğne tek net çözüm. velhasılı; nurofen + tylolhot + bal + sıcak duş. direkt toplar.
    5 ... lucien brusque
  2. 2.
    2 duble buzlu rakı, üstüne sağlam ter atma.
    1 -4 ... flat head
  3. 3.
    aferin-plus ,yalnız reçete ile satılıyor.yani doktora müracaat.
    3 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    ateş varsa, önce terlemek, nane limon, yarım saat sonra benical, tumba yatak.

ateş yoksa, önce nane lmon, yarım saat sonra benical, tumba yatak.

sabaha zıpkın gibi kalkamamışsan doooğru doktor...
    3 ... bobcat
  5. 5.
    bir tatlı kaşığı hakiki balın üzerine bir tutam kara biber atıp yutun.
    boğazınızı yaksın. ertesi güne zımba gibi kalkarsınız.
    ... kafam bir milyon
  6. 6.
    Saunaya gir sonra güzel bir duş. Ardından çorba.

Çayın içine viski ve bal karıştırarak tüketince birşey kalmayacaktır.
    -1 ... portatif
  7. 7.
    Boğazımda baskı hissettiğimde hasta olacağımı anlamıştım. Burnun akmaya başlamıştı. Arada bi hapşuruyordum. Bir gün katarin içtim bir gün aferin içtim. Şimdi iyi gibiyim. Birazdan bi aferin daha gömerim. Kendinizi sıcak tutun. Sıcak bi banyo da iyi gelebilir.
    ... gethere
  8. 8.
    yaş zencefili soyup hakiki bal ya da pekmezin içine rendele, günde 2-3 öğün birer kaşık.
    2-3 yıldır uyguladığım bir yöntem ve 2-3 günde bir şey bırakmıyor.
    ... nardaninciler
  9. 9.
    Eğer mümkün ise fazla efor harcanmamalı,
    Boğaz kaşınma aşamasında, yani grip belirtileri yeni başlamış ise, taze sıkılmış bir bardak limona tuz atılarak içilirse boğazı biraz rahatlatır ve vücudun ihtiyaç duymuş olduğu c vitamini alınmış olur.
    Eğer tükürük yutulamıyor ve bademcikler iyice şişmiş ise kaynar süte bal katılarak içilebilir. yarım saat boyunca boğazınız rahat olacaktır. gün boyunca da sıcak ıhlamur çayı veya yeşil çay içerek boğazınızı rahat tutabilirsiniz.
    Sigara kullanıyor iseniz kesinlikle iyileşene kadar ara verin iyileşme hızınızı önemli ölçüde etkiler. Yapamıyorsanız mentollü sigara alın ve günde en fazla iki tane için.
    ... yeralti sakini
  10. 10.
    sıcak çorba için.
    ... texas muhtari