bugün

5. Sınıfla başladı her şey
Sınıfımdan birini beğendim muhabbetim vardı
Sonra açıldım ve hayatımda ki ilk RED imi aldım
Suç işlemiş gibi benden nefret etmeye başladı kız sırf hoslandığımı söylüyorum diye
6. Sınıfta iken bir kız uzaktan akraba teklif ettim ve bana ( akraba olarak görüyordum arkadaş olarak görüyorum HAYIR dedi )
7. Sınıf okul değiştirdim yan sınıftan birine sırılsıklam tutuldum söyleyemedim PLATONiK aşkım devam etti fakat söyleseydim ne değişecekti ki meşhur "HAYIR/ARKADAŞ OLARAK GÖRÜYORUM SENi" gibi sözleri duymak istemedim
Lise 1 de lise 4 e kadar sarışın bir kızı sevdim çok hoşlandım ama çok havalı ve kabul etmeyeceğini düşündüğüm den teklif etmedim
LiSE 4 bir kız dan daha hoşlandım SEVGiLiSi ÇIKTI
artık huylandım, Başkasına cilveler hemen kabul etmeler bana gelince "HAYIR/OLMAZ/ARKADAŞ OLARAK GÖRÜYORUM"
YETER YANi BiZDE iNSANIZ
SEViLME iHTiYACIMIZ var
Millet parkta dışarıda sevgilisi ile gezerken ben neden hep neden YALNIZDIM
DiN de bazı şeyleri de sorgulamaya başladım
Şimdi bu yaşadıklarım KADER miydi? YALNIZLIĞIM KADER miydi?
TANRI bir kuluna SEVGiLi nasip ederek MUTLU ederken birini YALNIZLIĞA mı mahkum ediyor
Her SEVGiLiSi olan Mutlu değil , Bana sakın hiç olmamış temizsin demeyin , imkanlar, şans olsaydı bende yapardım.
Hep ben yerine başkalarını tercih ettiler
Artık bir nefret oluştu yani iSTEK VE NEFRET beraber yaşıyorum hayata karşı...
Yaş 22 artık 15 yaşındakiler bile SEVGiLi yaparken geç kaldığımı bir yerin EKSiK olduğunu düşünüyorum
Üniversitedeyim birinden yine hoşlandım sevgilisi çıktı ( HAYATA ÇOK KIZDIM)
YETER dedim benim hayatım baskalari gibi niye GÜZEL BiR HAYATIM niye olmuyor
Bana sağlıklısın gibi cümleler ile veya avuntular ile gelmeyin TOKUM o sözlere
Sadece HAKETTiĞiM HAYATI VE SEVGiLiLERi istiyorum
Nereye kızıp nereye hesap soracağımıda SAŞIRDIM ve ARAYIŞTAYIM bildiğiniz BOŞLUĞA düştüm
Sevdiğim için ALAY EDiLDiM
Düşünün böyle bir hayatı
Hayata YAŞAMAK iCiN GELDiK ACI ÇEKMEK iCiN DEGiL
Ne yapayım...
görsel