bugün

doğan medyasında yer bulamayan toplum gerçeğidir. siz daha milletin iradesine karşı durun!

not: konu aslında acik hanimlarin birer birer basortusu takmasi şeklinde açılmıştı. boş durmayanların sapık abazan fantezileri üretmesine malzeme olunca buraya taşındı. önce sağlıklı düşünebilen, herkesi kendi gibi sanmayan bireyler olmak gerekli tabi.
bakış açısına göre değişir. başı örtülü bayanların birer birer başlarını açması durumu daha yaygındır. bazen de sadece başları kapalı olur.
(bkz: #3501169)
bazilarina göre türkiye'nin ab'ye yahut g-8 ülkeleri klasmanina girememesinden daha önemli olan bir olaydir.

şimdi ben de ortalik yere abdest bozacağima şimdi kenefe giriyorum, uzun uzun entry kasmaya bile gerek duymuyorum.

(bkz: böyle basa böyle tarak)
(bkz: hanım)
reklam kokan hareketler.
iktidar yalakası bir harekettir, hele ki bu kapanmanın mantıklı bir açıklaması yoksa. büyük çoğunluğu neden kapandığını acıklayamaz zaten, aile baskısı ve zorlamayla gerçekleşen davranışlarda mantıklı nedenler aranmaz.

(bkz: 9 yaşında ki kızın türban takması)

9 yaşında ki kızın türban bizim hakkımız dövizi taşıması.
2 önemli nokta var. daha doğrusu iki sınıf incelemesi diyebiliriz.

1. sınıf yani orta sınıf ve/veya burjuvanın dincileşmesi sorunu. bunun nedeni liberal ve kapitalist sistemden pay kapma yarışından dolayıdır. 1980 darbesi olduğunda mesela, takunyalılar ve kara çarşaflılar bi anda hayalet olmuş, dini siktir etmiştir. olayın dinle alakalı olmadığının en önemli kanıtı bu, gene ikincisi de 28 şubat sürecinde yaşananlar. bu sefer cayanlar daha az olmakla birlikte tıpkı 12 eylül'de olduğu gibi bir anda türbanlar atılmıştır başlardan.

2. sınıf da lümpen kesim, yani varoşlar. varoşların da iki ana nedeni var dine yakınlaşma hususunda. 1. neden tıpkı burjuva gibi pastadan -burjuvaya kıyasla az da olsa- pay kapma yarışıyla alakalı, sistemin onları dışlamasına mütevellit hiç değilse kırıntılarla yetinme isteği ve bunun da dinciler tarafından kullanılması (bkz: haline şükretmek). ikinci neden de cahil bırakılan ve sistem tarafından dışlanan halkın içe kapanması, gerek ne yapacaklarını bilmediklerinden gerek de sistemin onlara tüm çıkış yollarını kapatmasından (bkz: kapitalizm) kendi içinde bir dogmatik sisteme yönelmeleri, bu şekilde ''bu dünya'da çile çekiyoruz, demek ki öbür dünya'da huzura kavuşacağız'' yöntemiyle pasivize olmaları, psikolojik ve maddi olarak yaşanan sorunlardan bu şekilde kaçma çabası. 2. neden özellikle 1980 sonrası ve bilhassa özal döneminde devletin tam manasıyla liberal ve vahşi kapitalist bir ekonomiye yönelmesi ve solcuların ağırlıkta olduğu varoşları solcu olduklarına, olacaklarına pişman etmesi kaynaklı. yani ümitleri yokedilen, yokettirilen bir kesimden bahsediyoruz ve haliyle bu kesim de çıkışı dinde buluyor malesef.
(bkz: iran da kadın olmak)
yanlış bir önermedir.
zira akpartinin iktidara geldiği yıldan bugüne hanımlar birer birer değil yıl sayısına göre katlanarak tesettüre girmişlerdir. Güç büyüdükçe ( abdullahn gülün cumhurbaşkanlığı ) katsayı dahada artmıştır. Ak parti iktidardan inince kaçar kaçar soyuncakları merak konusudur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.