1. 1.
  gün içinde yaşadığı sıkıntı ve zorluktan ne dediğinin farkında olmayan insandır. bu insan

  +hemşire hanım çabuk kan verin.
  -nasıl yani ? öyle olmaz grubu olcak onun.
  +grupsuz olsun bacım ver sen yeter ki.
  -alın beyefendi.
  +ama bu cankan.
  5 -1 ... sex and money
 2. 2.
  kan krizine girmiş vampirdir.
  6 -1 ... tirrivirri
 3. 3.
  kanın getirilmesiyle , level atladığımızı diğer görevin pamuk prensesin yüreğini getirmemiz olduğunu söyleyecek insandır.
  1 ... pragli cayci
 4. 4.
  ne dediğinin gayet farkında olan insandır, telaşına gelince o da acelesindendir. bazı kan nakillerinde grup farketmez sadece normal kandan ayrıştırılan beyaz şeffaf sıvı*kullanılır ki bu sıvının verilmesi hayati önem taşır. öyle bilip bilmeden burda ahkam kesmemek, dalga geçmemek lazım.
  3 ... megara
 5. 5.
  bazı hastanelerden kan alabilmek için grup farkı olmaksızın kan bağışı yapmak gerekmektedir.
  ... delikeredeli
 6. 6.
  AB kan grubuna mensup olan kişidir. genel alıcıdır.
  1 -1 ... bana felsefe yapma ne olur
 7. 7.
  acele kan arayan insandır.

  dilerim öğrenmenize gerek kalmaz; ama hastanelerin kan bankalarında sizin hastanıza kan vermek için herhangi bir kan gurubundan kan isterler, bir nevi takas yapılır yani...

  sizin hastanıza arh(+) kan gerekiyor diyelim, siz brh(-) kan bulsanız da olur; sizin bulduğunuz kanı gerekli tahlilleri yapıp bankaya koyarlar, bankadan gerekli tahlilleri yapılmış kanı da sizin hastanıza verirler.

  siz aynı grup kanı bulsanız bile o sizin hastanıza hemen verilmez, öncelikle aids, hepatit, anemi vb tahlillerden geçirilip yine bankaya konur, bu testlerin yapılması zaman aldığından ve hastanıza da muhtemelen acil kan gerekeceğinden, bankadan güvenliği kanıtlanmış kan verilir.
  ... mavi44
 8. 8.
  at kanı olurmu denilesi insandır.
  -1 ... ariex
 9. 9.
  gayet normal durumdur. kızılaya 5 unite x grup kan verirsiniz o da size 5 ünite istediğiniz gruptan kan verir. para pul da vermezsiniz böylece.
  ... hidir