bugün

Hoşlanırlar herhalde. Sağlam bir vücut oldukça estetik durur.

He bazı kezbanlar bu vücut çok fazla diyebilir. Onlarda kezbandır.

Bazı sayfalarda da en iyi fitness modellerine ayyy bu çok fazla ya ben beğenmem diye yazmış kezbanlar gördüm.

Adam dünyanın en iyilerinden tüm herkes hasta bizimkiler bu ne yaaa çok fazla tipsiz bu diyor.

Ama ona bakacak tek kişi o kişilerin uzaktan yakınına ulaşamayacak olan kişiler.
Acaba erkekler beyni olmayan kızlardan hoşlanır mı sorusu gibidir.

Bazısı bunu evet olarak cevaplar, bazılarının ise six packmiş geniş omuzmuş umrunda değildir. Nasıl erkeklerin bazısı manken gibi olsun da beyni olmasa da olur düşüncesinde olabiliyorsa, baklavayı öncelik haline getiren kızlar da illa ki vardır.

Hepsi ayrı antendir orası ayrı.
hoşlanan var hoşlanmayan var kaslı seven var göbekli seven var genelleme yapmamak göbüş seven bayanları hanımefendileri kırmamak lazım. Bizim gibi kaslı Türk erkeklerine yakışmaz
'kadınların hoşlanma durumlarına göre değil de kendi istediğiniz bir yaşam standardına kavuşmak için bir şeyleri becermeye uğraşırsanız, daha çekici bir hal alabilirsiniz.' şeklinde cevaplayacağım soru.

bedensel gelişkinliğinize vereceğiniz kıymetin/çabanın yarısını kişilik ve zekanıza yatırmanız daha tercih edilebilirdir. bunu da not olarak bırakayım.
Sonra bizden niye teknolojik icatlar çıkmıyor, neden Avrupa ülkelerinin medeniyetine erişemiyoruz diye yakınıyoruz. Beden gelişimine zeka gelişiminden daha çok önem verilmemeli fikrimce.
Yakisikliysa hoşlanır.
Çok vahim ve hüzünç dolu bir soru.

Mesela "yok biz kassız seviyoruz" deseler o cümledeki kassız sen mi olacaksın acaba.

Ya da kaslı seviyoruz dediklerinde, tek kriter kas mı olacak? Kas yaptığında mutlak suretle seni mi tercih edecekler???

Ataerkil toplum, ezilen kadın derler bir de.

Bu çocuklara yaşatılan bu ikilem hatta üçlem/dörtlemlerin hesabını yaradan sormayacak mı qızlar???

Hiç mi allahınız yok????
surati da önemli sadece vücutla olmaz ki. surat tarlabasi olduktan sonra vücudun nisantasi olmasi pek bir sey ifade etmiyor.
az olsun bizim olsun, tesekkürler.
görsel
Seni çok feci kandırmışlar aslanım.
Kadınlar göbekli (kıllı olacak) erkeklerden hoşlanırlar ve sadece onlarda yatarlar. Birisi efsane çıkarda kızlar kas sever gençlik te inanmış gidiyor anasını satayım.
abi sen nası kızın fiziğine dikkat ediyosan oda seninkine dikkat edecek tabi. ben kız olsam bende kaslı erkek isterim anasını satim.
Ay bilmem acaba..
body yapmayan orta tipte boş bir insanın taa en baştan alıcısı çıkmazken,

body yapan orta tipte boş bir insan dikkat çekeceği için daha fazla talibi olacaktır. amma ve lakin iki hafta takıldıktan sonra yine boş bir insan olduğu için terk edilecektir.

önce bi kafanızı doldurun. bazı saçma komplekslerden kurtulun, adam olmak lazım yani önce. mütevazi olmak lazım, alçakgönüllü olmak lazım. sonra gidip altı ay spor yapın haftada üç gün, istediğiniz görünüme kavuşursunuz.

kavuşmasanız bile dışınıza bakıp sizi tanımaya zahmet etmeyecek kızları da boşverin zaten. belki kafa dağıtırsınız bir süre ama yeterli gelmez sonra. zor zamanınızda tekmeyi yersiniz. ha ben eğlenceme bakarım derseniz, devam. yaşasın body!!
Abartmazsan hoşlanır.
fit vücut daha sağlıklı daha çekici duruyor. ama bu zamanlarda insanlar ya hiç spor yapmıyor ya da abanıyor benim gördüğüm.
(bkz: fuck buddy)
fuck yapanlardan hoşlandıkları kesin.
önce hoşlanmıyoruz, ilgilenmiyoruz derler ama toplu taşıma araçlarındaki bodyci erkekleri çaktırmadan keser, sonra onlarla göz göze geldiklerindeyse bakışlarını kaçırırlar. hayatları yalan mk! hoşlanırlar tabi.
genelde body yapan erkekler kısa boylu, çirkin ve fakir olduklarından dolayı olmayacak olan düşüncedir.
kaslı maslı bir bedeni istemek için önce onu isteyecek yüzüm olmalı. ve bende yok dolayısıyla oyumu hayırdan yana kullanıyorum. göbek yapın beyler. bol bol göbek.
Agizlarinin suyu aka aka bakarak hoslanirlar hemde sen ne diyorsun. Kimisi kasli erkekleri begenmezken kimisi de onlarla sevgili olabilmek icin agizlarinin icine dusmedikleri kalir.
Göbekli erkekleri mi sevselerdi? Erkeklerin kendilerine sarmaları lazım. Fit olan kızları mı daha çok seviyorlar? Yoksa kilolu mu? Bu yüzden kızların boody yapan fit olan erkekleri sevmesi de normal.

Edit: göbekli erkeklerin eksiledigi entry girmişim, sorry. Xd
Hoşlanır tabii. Fit olursan ama aşırı kaslı, öküz gibi erkeklerden hoşlandıklarını düşünmüyorum. Fit ve baklavalı erkeklere hastalar.