bugün

genelde içki ortamında açılan bir muhabbettir. Herkes ilk başta gülsede sonra ciddi ciddi düşünür.
ara sıra akla düşen deli sorudur. bence şu an benden önceki son sevgilisine de senden önce iki çıktığım oldu falan diyordur.
kesin dedikodu yapıyordur.
annesi evde yoktur memlekete gitmistir, evin kucuk annesi olarak kollari sivamis evi temizleyip yemek yapiyordur, arada ders calisiyip sozlukte takiliyordur.
mervelere kalmaya gitmesinde ne yaparsa yapabilir.
(bkz: sorry mario but the princess is fucking now)
(bkz: acaba evleneceğim kız kim) ehehe.
bazı zamanlarda kişinin aklına gelen ve kişiyi çok merak ettiren sorudur. buna benzer ; acaba ileride kiminle evleneceğim ? ilerde evleneceğim kız güzel olacak mı ? gibisinden soruları da kişi kendisine sorar.

bazen birisiyle tanışırsınız. onunla düzeyli bir birlikteliğiniz olur. ''vay be demek buymuş evleneceğim kişi dersiniz'' aradan yıllar geçip ilişkiniz bozulunca '' ulan bu da değilmiş'' deyip, tekrardan kendinize aynı soruyu sorarsınız. acaba evleneceğim kız şu an ne yapıyor ?
madeiamarkt'tan yeni bir oyun konsolu seçiyor olsun n'olur..
düşünmediğim sorudur. onu düşünüp stresmi yapıcam arkadaş acaba ne yapıyo nerde hoşlandığı birisi varmı sevgilisi varmı yokmu varsa sevgilisiyle ne kadar vb. bir sürü soru bilmemek erdemdir iyidir iyi stresten korur.
(bkz: işte bunlar hep seks)
anasının karnından doğmamış olma ihtimali vardır.
'acaba evleneceğim erkek şu an ne yapıyor?' deme olasılığı vardır.
her ne yapıyorsa sevgilisiyle güzel vakit geçirdiği kesindir.
Oda evlenecegi adamo merak etmekte bence.
(bkz: eylül akşamı)

aynı anda başka insanlara,
seni seviyorum demişizdir.
mutlak güven duygusuyla,
başımızı başka omuzlara dayamışızdır
olamaz mı?
olabilir.
benimle pamps merak etme.
başka bir adamla gelecek planları yapıyo korkma nasıl olsa ilerde senin olucak az daha bekle.
Entry giriyordur.
oturmus beni dusunuyor. gelecek icin hayaller kuruyor.
Pes oynuyor olsun ya da aksiyon filmi izliyor. Öyle oturup aşk romanı okumasın. Hem arkadaş hem eş olalım bu hayat anca öyle çekilir çünkü.
edit: elinde roman olanlar kitabı bıraktı eksiyi verdi, polisiye oku güzelim siyaset oku oradaki aşklara kanıp beklentiyi arttırıyorsunuz oysa beklentiler sadece yaralar. Kaç kişi gerçekten sevdiği insanla evleniyor ki evlense de mutlu olabiliyor. Ben mantığın kalbimdeki karşılığını arıyorum vakti gelince de o kızın şimdi ne yaptığının önemi yok. Mühim olan benle ne yaptığı o değil de ona geç kalmaktan korkuyorum karşıma çıktığı zaman hayattan alacağımız zevkleri tüketmiŞ olmasından. Ben miladı olayım ve benle yeniden tatsın yeni şeyler keşfetsin istiyorum ve onu çok merak ediyorum..
pub g de araplara sövüyor olabilir.
Umarım eğleniyordur.
umarım pc başında müzik felan dinliyordur. umarım diskolarda eğlenmiyodur.