bugün

yedisi de çok güzel olan kızlar.

edit: üç kişiymiş. evet üçü de birbirinden güzel. çarlinin melekleri.
Hayır yaf biz aynı kişi olsak oliveyle bu kadar konuşur muyuz aq.
Tamam ikimiz de çok güzeliz Zekiyiz komiğiz de olmuyo yane...
(bkz: Bermuda şeytan üçgeni)
Dudu peri ile olive oyl ı tanımıyorum ama ac dc dinleyen Kızın yazdıklarına ÇOĞU zamAn gülüyorum. Tanımam etmem kişi olarak ama yazdıklarının bazıları komik.
ac dc dinleyen kiz i bilmem ama ya dudu peri olive oyl ın feyki yada olive oyl dudu peri nin feyki.
üçü birbirinden tatlı üç ayrı sözlük kızı. Zaman zaman sapıtsalar da toparlarlar. Yani öyle umuyorum.
olive ile dudu hesapları aynı kişiye aittir.

birisinin silinmesi lazım ama hangisini sileceksin ki?

birbirinden tatlı, birbirinden komikli iki nick.

modlar kıyamıyor zağar.
(bkz: bermuda kezban üçgeni)
Sevgilisi kızmayacaksa üçüncüyü çok severim.

Birinci de candır.

Ortadaki kendi halinde takılıyor.
ac dc kraldır
dudu ergen
olive oyl ile tanışma fırsatımız olmadı.
olive oyl kız mıymış ben onu daha yeni öğrendim.
Ac dc ye dokunmayın ulan, ulu sözlüğün ender akl-ı selim kişilerindendir O.
3 farklı yazar en mükemmel olanı da tahmin edebileceğiniz gibi olive oyl...
Ayırt etmem üçünlede sevişirim.
Ac dc Sözlükte yaptığı ifşa olayından sonra kendisine olan ilgimin ve iyi duygularımın bittiği yazar kızımızdır. onun bunun ilgisini çekmeye çalışmak yerine kendi kalbinin sesini dinleyerek harekat etmelidir zira sözlüğün ilgisine muhtaç değildir.

Dudu peri bir sinan Akçıl fanıdır ve sözlüğümüzün bana göre en çıtır yazarıdır kesinlikle ergen değildir. En kısa zamanda şu "yane" kurtulmasını tavsiye ederim.

olive oyl genelde entrylerine denk geldiğim sade kendi halinde bir hanım kız belli ki. entrylerini genelde + oynadığıma göre tatlıs bir yazar belli ki. ha birde bazen başlıklarda benim yazacağımı benden önce yazar işte o zaman gıcık oluyorum kendisine.
üç yazar.
Üçüncü de foto çekiyor.
Bir izel çelik ercan üçlemesi değillerdir.