bugün

çiğ köftedir. marullu limonlu çiğ köftedir. of be of bee.
Misir ve tonbaligidir.
peynir ekmek zeytin olsa gerek. gece acıkınca katiyen yemek yemiyorum, kim yataktan kalkıp da atıştıracak o saatte.
kokoreçtir şüphesiz.
ilk olarak hapsurup a sormak gereken hede.

bence ekmek arasına dolapta ne varsa koymak en iyisi. öyle lezzeti hiçbir yerde bulamam lan.
taze ekmek peynir. varsa dolapta çikolata bisküvit.
dolap tam takırsa, zeytin ekmektir. ya da kokoreç ve ya dürümdür şüphesiz.
peynir-ekmek-domatestir.
Allah ne verdiyse yumuluyorum valla ben...
ekmek arası domates peynirdir.
döner dürüm.
ahaha aahahaha havyar, ıstakoz ve şampanyadır ahahah ahah ahah ben nuri ahahaha ahah benimki de ne zenginlik amk ahah ahahaha ahah
evdeysen soğuk makarna. hazır çorba
değilsen zeytin yağlılar etliler sütlüler.
ekmek arası domates, kaşar. offf...
kokoreçtir. bol acılı, ayaküstü yenilen kokoreç.
eğer bir kokoreç bir çiğ köfte yeme şansınız yoksa şöyle bir yiyecektir;

ekmeği dilimleyip bir tabağa koyuyoruz. kaç dilim olacağı sizin gece yemek yeme potansiyelinize bağlı olarak değişebilir pek tabii. dolaptan kaşar peynirimizi çıkarıp ince ince kesiyoruz. bu ince dilimleri ekmeklerin üzerine usul usul yerleştiriyoruz. isteğe göre domates, biber falan da koyabiliriz ekmeklerin üzerine, gideri var öyle de. sonra tabağı mikrodalgaya sallayıp yaklaşık bir buçuk dakika sonra afiyetle yiyoruz efendim. yanına da meyve suyu, kola mola bir şeyler katın işte.

(bkz: acıktıran başlıklar)
allah belanızı versindir.

çiğ köftedir. çiğ köfteyi ben şimdi nereden bulacağım?
Diyette iseniz, geleta yağsız süt* şayet değilseniz ve azimli iseniz bol salçalı makarna, yok sabrımda yok derseniz, bol kaşarlı salçalı tost, lan makina ne gezer diyosan e o zaman beyaz peynir domates ekmek ve varsa bide ton balığıdır.
pizzadır.
brochette de viande hachée'den başkası değildir.
salçalı ekmek. (bkz: fırat)
Krem peynir ve ekmektir. Ya da cubuk krakerdir. O da olmadi salataliktir.
buzdolabında var olanlardan bir tanedir.
aslında dolapta bulunan cmylmz ustanın da dediği gibi su içinde yüzen bir yoğurt olsa da değişmez yiyecek o değildir. o sadece zayıf bir alternatiftir. gönül neler neler ister ama o anda da ya para yoktur ya zaman... en iyisi şöyle şekilsizce bölünmüş ekmeğin içine konan yeşil soğan ve peynir ikilisidir. (varsa domates de olur, sorun yok.)
an itibari ile nutella ve pizza kraker çok güzel gidiyor len ama ekmek arası pilav'ın yerini alamaz. yemeyenlere tavsiye edilir.