bugün

görsel
Oğluna söylediği sözlerin yarısından çoğu "lan it" olmuştur. Adam mutlu gününde bile bunu söyleyerek konuşmaya başlıyordu. En sonunda oğlu onu öldürünce seni seviyordum lan it dedi ve öteki dünyaya intikal etmişti.
Kıymeti bilinememiş kimyager bilim adamı.
görsel
görsel
efsanedir.
görsel
Erdal Kömürcü gibi bir seri katil yetiştiren kimyagerdir.
Cumhurbaşkanı adayı kendisi.
Walter White'ın akıl hocası.
it müjde oldu kaldı eniğisözünün sahibi üstat.
100 yıl sonra kimya ders kitaplarında özel formülleri yeni nesillere aktarılacak olan büyük dehadır.
--spoiler--
itin yoldaşı it olur
Çay koy.
--spoiler--
Seni yapandan daha iyi yapmışsın lan it!
Profesör doktor filozof Abuzer kömürcüyü saygı ve rahmet ile anıyorum. Erdal iti de bok yesin.
Ölmeseydi Tuncay Kantarcı ile karşılaşabilir
Onun ölümüne sebep olabilirdi.
sümüklü parmaklarıyla, o parmaklarla oynayıp kaşıdığı ayak parmaklarıyla, atletinin yırtığından oynayıp kaşıdığı göbeğiyle ürettiği mamüllere kendi bedeninden aromalar ekleyen bir prof.
Evladına kötü davransa da aslında onun canından öte seven, fazla ilgi vermeyeyim de şımarıp beni saymamazlık yapmasın stratejisini uygulayan, çoluk çocuğa karışıp beni terk etmesin diye kısır bırakan, uyuşturucu imalat bilgilerini onunla paylaşıp evladım işsiz kalmasın ekmeğine baksın diye çabalayan aslında adam gibi adamdı Abuzer bey.
Hacettepe tıp'ın ünlü profesörü. Maalesef şizofreni hastası oğlu tarafından bir dostunun çiftliğinde misafirlikteyken katledildi.
Breaking Bad dizisinin kahramanı Walter Hartwell White Sr. prototipidir.

(bkz: Walter Hartwell White Sr)
Walter white yanında halt etmiştir.
büyük kimyacı büyük baba.
Süleyman Çakır
Aslan Akbey
Laz Ziya
Ve Pala'dan sonraki en iyi kurtlar vadisi karakteridir.