1. 1.
    Aleni ve tehditkar bir cümle, hepinize haddinizi bildirmeye geldiğimi söylemek istiyorum.

Osmanlı da yeni padişahlar her zaman kendinden öncekileri kötülerdi, yarın da cuma biliyorsunuz hutbede uludağ sözlüğün yeni yabgusu olduğumu beyan edeceğim ayrıca zero adına da hutbe okutulacak.

Zero büyük bir yabguydu fakat biraz fazla merhametsizdi ben öyle değilim mesela ha sanmayın ki ben de sizleri hoplatmayacağım... elbette hoplatacam ama gece yatağa girince hiç de olsa aklıma geleceksiniz.

Zero yabguluk tahtının arkasını duvara dayardı ben dayamam... ben bana biat edenleri de arkama alacağım biat edenlere her zaman merhamet olacak.

Zero asla sözlük kızı götürmezdi... üzülmeyin ben bu mide bulandırıcı eylemi amme hizmeti olarak sunacağım.

Zero asla sözlük yönetiminden emir almazdı... ben onlarla ortaklık yoluna gidip cumhur ittifakı vari bir yapıyla geleceğim devlet bey gibi bir elim yağda bir elim balda olacak ama.

Bunların dışında eski yabgunuz size nasılsa öyle olacağım bilirim avam değişiklikleri sevmez... sizi fazla zorlamayacağıma emin olun ben zero kadar merhametsiz değilim.

Zero nun ardından korkunç zero diyeceksiniz ama bana id est the magnificent.

Yarın cuma namazına kadar biatlarınızı kabul edip çıkışındaysa el öptürüyorum cüluslar ise ikindide dağıtılacak.

Uymayan olmaz ama olursa vay haline!
    absolute zero gitti yeni yabgu benim
    1 -1 ... id est