bugün

Şaşırtmış iddia. inanmam bu doğru olamaz. Ne var yani dede her çaylak olduğunda aboskal ortaya çıkıyor diye feyk mi olması lazım. iftira atmayın. Evet.
ben de şu entrysinden anladım. adam hep düz mantık.

(#44407855)
evet bu kesinlikle kafakoparanus.
alakası yok kafakoparanus olsa fotoğraf atar.
Adam 283 kez hesap açtı, 537 fake’i ortaya çıktı.
Dincilerde katakulli ata sporudur.
Şaşırtmıyor yani.
of li nin tarikattan birine benziyor,

eğer ; amcam bakan sizi evden aldırırım falan derse

o zaman tam kendisidir.
+18 atasozleri ve deyimleriyle sozlugu bilgilendirecek olan dayimizin yeni nikidir.

hobi olarak mikrofonsuz sesiyle kadinlari altina isetir.
Tip ve karakter olarak sahteciliğe çok müsait...

Şaşırtmadı...
Dedeeeeeeeee.
görsel
bu dayı lookinin memelerinin halka arzından sonra sözlüğü bırakmamış mıydı amk?
ısrarla o değilim demeye devam ediyor. ama yok aboskal o deģilmiş sadece bir dostuymuş yemeyiz bu numaraları biz.
Tarzları benzer.
Şaşırtmadı. Dede napıyosun Allah aşkına, hacca gidip zekat falan ver yahu bırak şu sözlük işlerini. *
Of'un meşhur nizam usta adlı dönercisi var. Of'taki bu cami komple sahildeki ikinci büyük camidir.her yolu düşen uğrar.
Of yolu üstündeki tek camii galiba... He he yedik hacı amca.
Yahu ben trabzon'luyum.rize'de hastanede bir arkadaşı ziyarete gitmiştik.dönüste of'ta döner yeyip namaz kılmamdan daha doğal ne olabilir. Ki ben bu resmi birkaç gün sonra paylaştım.
Eğer öyle ise bir miktar kırılacağım. Ahahahha.
Kafakoparanus ile tabandan tavana zıt çarlar olmamıza rağmen böyle başka hesaplardan girip sataşmak pek onun işi değildi. Çok sıkıldıysa demek ki. Allam akıl fikir versin..
Bi ben fark etmiş olamam dimi? Avaz avaz haykırıyor ben kafakoparanus'um diye. Niye böyle feyk hesaba ihtiyaç duydu ki. *

Edit: kimi kekliyorsun hacı amca? Bu da mı tesadüf? Ha tabii aynı camiide bulunma ihtimaliniz de var...

görsel
görsel