bugün

görsel

Bundan daha iğrenci olamaz mk.

Pühh.
Ablanın ölüm nedeni belli oldu.
Bence enişte bunların sülaleyi sikerek öldürmeye kararlı.
ablaya otopsi yapılmalı. belki bu zehirlemiştir.
mesajı atan belki erkektir. herkes kadın gibi yazmış ama erkek de çıkabilir bak bu esra çizmeci midir nedir buna o esra erola falan katılanlar genelde ruh hastaları oluyor.

görsel
adamın biri ona buna çok küfür ediyormuş.

ara edibüdü: aynı ben ehehehehe.

küfür eden adamı kadıya şikayet etmişler. adam yaka paça kadı huzuruna çıkarırlar.
kadı hiddetle küfür eden adama "sen neden insanlara küfür ediyorsun, utanmaz mısın, ayıp günah nedir bilmez misin?" diye çıkışırken içeri kadının katibi gelir ve falanca kişi acil olarak sizi görmek istiyor" der.
kadı, gelen adamın rahmetli olmuş babasını sevdiği saydığı için azarladığı ceza yazmaya hazırlandığı küfürbaz adama git şu perde arkasında dur" der.
acil olarak gelen adamı içeri girer.
selam kelam ve adam kadıya "babam öldü, üvey annem dul kaldı. malum-u aliniz; mal mülk de var ve mallar bölümesin istiyorum. üvey annem de genç sayılır ve güzel de, acaba ben üvey annemle evlenebilir miyim?" der.
perde arkasında duran küfürbaz adam dayanamaz ve ortaya çıkar "senin gibi adamın amk, şerefsiz misin lan? anne dediğine nasıl böyle düşünce istek içinde olabilirsin aklının nefsinin amk sapık pezevenk vs vs" küfürleri sıralar ve sonra kadıya dönüp "işte kadı hazretleri ben böyle amk insanlara küfür ediyorum. hep de bu amk tipler benim önüme çıkıyor. buraya geldim huzurunuzda bile bu amk şerefsizler" der.

kadı adama döner "bu küfürbaz adam doğru söylüyor. allah korkun yok anladık da amk şerefsizi sen insanlardan utanma duygunda mı yok pezepenk, siktir git!" der.