1. 1.
  iki taraf açısından da sakıncalı olan bir eylemdir.namahremdir.
  3 -34 ... 73696b696369
 2. 2.
  dünyanın en güzel duygusudur ama ne yazık ki ben hiç yaşamadım. keşke bunu yaşayabilseydim.
  ... nihilistic cat
 3. 3.
  1. derece akrabalara namahrem çeken yobaz ibnelerin zoruna gider.
  9 ... system error
 4. 4.
  Bazen çok iyi gelir. Aile böyledir işte, sırf derdin var diye sorgusuz sualsiz, suçlu sen olsan bile gelip sana kol kanat olan insanlar...

  iyi ki varsın ablam.
  4 -2 ... lannoldu
 5. 5.
  ablam olmadığı için hiçbir zaman hissedemeyeceğim bir duygu olsa gerek.
  Küçük yaşlarda tek çocukluğun sıkıntısını hissetmiyorsunuz; kuzenler, teyzeler, dedeler, anneanneler herkes bir arada oluyor ve herkes birbirini seviyor.
  Ama büyüyünce herkes kendi dertlerinin peşine düşünce o sıcak samimi anlar isteyerek veya istemeden kayboluyor. Adam kendi ailesinin derdine düşüyor seni arayacak vakti olmuyor, teyze torunuyla ilgilenmekten artık seni görmüyor vs.
  Ama abla veya abi farklı olmalı diye düşünüyorum. iki eli kanda da olsa sana destek çıkacak gerçek bir aile üyesi. O yüzden varsa ablanız abiniz şu orospu çocuğu trolle aldırmadan kalkın sarılın, veya ilk gördüğünüzde sarılın. Yarın çok geç olabilir.
  8 ... asuregibisurat
 6. 6.
  Hassiktir be rıfat abi sözünü direk akla getiren bir fikri fasit ve sapık düşüncedir. Sarılmanın da bir adabı erkanı var. Trollük yapayım diye kendinize sövdürmeyin.
  3 ... gazeloglu
 7. 7.
  abla annenin olmadığı yerde annedir , arkadaşın olmadığı yerde arkadaştır. çeşke ablam olsa...
  3 ... mumbarsever01
 8. 8.
  Başlığı açanın büyük ihtimal bir kız kardeşi veya ablası yoktur. Olsaydı kardeşler arasında evrimsel süreçten mütevellit cinsel çekim yoktur. Tabii, bunun aksini iddia eden psiko-analiz çalışmaları vardır fakat Freud'un abarttığı kadar her ailede ensest ilişki yoktur. Yüzde 1 ya da daha az bir durum için geçerlidir bu durum. Velhasıl abla kardeş arasındaki sarılmadan malzeme çıkmaz. Yobazlar bile çıkartamaz. Çünkü fıkıhta bile kardeşlikte haremlik selamlık yoktur.
  2 ... mukavemetgucu
 9. 9.
  sikiğin teki aklı sıra trollük yapmak için başlık açıyor ve beceremiyor, öbürleri de ciddiye alıp cevap veriyor.
  1 ... adrian monk
 10. 10.
  bunadamı fesatlık bulaştırıldı, yazık.
  1 ... serserirapunzel