bugün

görsel
görsel

Varmış böyle bir şey gerçekten.
yer, durum, zaman, mekan vb. kriterlere göre değişkenlik gösterebilecek, abi ya da abla gibi sıfatlara karşı oluşturulmuş antitez...
walaa artık bu yaşta benim abla diyeceğimin de lazım olacak bir tarafı kalmamıştır. korkmadan diyorum gönül rahatlığı ile.
Karşınızdaki kadının size zarf attığını gösteren bir durumdur.
Yerine göre güzel laf.
O bir şey mi teyze deyip elini öpmeye çalıştığınız kadının ayy deyip elini çekmeye çalışması kızarıp bozarması sizden daha büyüklere elini öptürmesi ve problem olmaması sadece size yapması.

Aranızda pompa geçmeyeceğini belirtmeniz için teyzelerin elini öpüp alnınıza koyun %100 çalışıyor şekilden şekile giriyorlar.
ben diyebilirsem olmaz.
içerik bulunamadı.
Cesaret, arzu, hareketlenme, korku, çekingenlik.
Ülkemizde her haltın yenebilecegini gösteren laflardan biri.
Genel evde duydugum cumle.insani gaza getirdigi kesin
hayat felsefem. böylelikle herkesle nikah düşüyor bana. yaş sınırı olmaksızın cinsel münasebete girebiliyorum.
bana kalırsa en erotik cümledir.
kardeş payı'nın 13. Bölümünün en iyi sahnelerinden birinde de geçen cümle. Tabi cümlenin şok edici etkisiyle ali ortamdan kaçarken bize de gülmek düşüyor.
bir cougar özlü sözü olma ihtimali yüksek. mistress de olabilir tabii. dikkatli olmakta fayda var.
kullanıldığında sihirli bir dokunuşla kendinizi fantastik serüvenlerde bulma ihtimaliniz var.
yamulmuyorsam ''Kadri'nin götürdüğü yere git'' filminde kullanılan bir replikti.
nilgün belgün söylemişti.
gün gelir de bana takarsın yapma böyle, demektir türkçesi.
içinde derin manalar barındıran söz.

(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)
her anlam çıkarılabilecek, bana da söylenmesini umut etiğim özlü söz. (bkz: cougar)
(bkz: başlığa gel)
güzeldi lan
(bkz: kanka deme lazım olur)
abla denilecek birisi asla lazım olmaz. arada bir yemek yaptırmak için gerekir onda da abla lafı sorun olmaz. sonuç olarak abla nassıın.
- abla deme lazım olur bak.
+ ???!!!??... hadi git kendini yakma.
lazım olmayacaksa bir daha bir daha söylenmesinde fayda vardır. en kötüsü abi denmesidir. gerçek abin değile niye abi abi, adımız var lan kız.