bugün

ne yaptığını çözemediğim kız türüdür.
abisinden gizlisi saklısı olan tipik türk kızıdır.
abisinin paylaştığı her şeye gıcık yorumlar yapacağını bilen, paylaştığı her fotoğrafa bir şey diyeceğinin bilincinde olan kızdır. eklemeye gerek duymaz.
(bkz: ne haltlar karıştırıyor allah bilir)
ya da
(bkz: abi ne kadar piskopat ki tanımazdan geliniyor)
"ilişkisi var" yazısını saklamak içindir.
ilişki durumunda ilişkisi var yazan kızdır. uçuk fotoğrafları, çılgın kanka muhabbetleri ve cesur paylaşımları önemli özelliklerindendir.
aslında abisini facebookta ekleyemeyen kızdır. can sağlığı için ekleyemiyordur abisini.*
yapacağı kaşarlıkları göstermek istemeyen kızdır.
aslında yapacağını yapmıştır da sonuçlarından korkuyordur..
eğer abisi o na o güveni vermiş olsaydı kız da eklerdi herhalde. insan ailesini neden inkar etsin ki?
bunun daha değişik versiyonu oğlunun arkadaşlık isteğini facebookta kabul etmeyen babadır.
- baba facebookta seni ekledim.
+ hea gördüm
- e niye kabul etmedin beni?
+ niye kabul edeyim lan sen benim arkadaşım mısın?
- !?#!!
en doğrusunu yapmaktadır.
Abisi öküz olan kızdır!
Zaman zaman kızın kendisinin de öküz olabildiği gözlemlenmektedir.
listesindeki 32423523 bilmem kaç abazayı ve dudaklarını büzüp samsung e250'si ile banyoda çektiği yamuk fotoğrafları görmesini istemeyen yanık kızdır.
özelini ailesinden (özellikle abisinden) saklamak isteyen dişi yaşam formudur. Gariptir ama sonunda yakalanır. Önlem alınmaz ise kızımız, bu olaylar doğrultusunda niyeti bozmaya kadar gidebilir.
sülalesini kandırmak için sahte facebook hesabı açıp, diğer hesapta her türlü haltı yiyen kız gibidir.
sen hiç girmiyorsun facebook a sorularına da, hee ben sevmiyorum ya pek diye cevap verilir.
huzur için her yol mübahtır.
fake hesap açmayı akıl edemeyen tipik türk kızıdır. yol mu göstermiş olduk.
(bkz: amina goyum ben onun cok yanlis yapiyor)
bu devirde abiliğin zorluğunu anlatır. yazıktır. abi hangisiyle uğraşacağını şaşırır. "facebook mu? twitter mı? tumblr mı?" diye düşünür durur. haydi hepsine baktı diyelim. telefonuna ne yapabilir tartışılır. abi olmak zor zanaat azizim.
dayısını facebook a eklemeyen kız yeğenin farklı bir versiyonu.
gizli kapaklı işler çeviren kızdır, ayrıca amatör videosu çıkabilir korkusuyla yaşayan kızdır.