bugün

--spoiler--
"H., öz kız kardeşim olur.
Kendisiyle birlikte oldum. Ancak, bana karşı koymadı.
Birçok kez birlikte olduk. Hamile kalınca Ankara’ya götürdüm.
Çocuğu aldırdıktan sonra bir kez daha birlikte oldum" dedi.
--spoiler--

adamın rahatlığına bakar mısın? sanki tecavüz ettiğin kız kardeşin değil, sen nasıl bir insansın? hangi dine, hangi vicdana sığar yaptığın?

o uzuvlarınızdan asılmanız haktır size!
vay onun bunun çocukları dünya ne hale geliyor arkadaş yahu.

ah şeriat ahhhhh...
Ahlak çöküntüsü diye buna denir bu kafayla daha neler görürüz.
Son yıllarda imamların yaptığı kacıncı vaka bu dedirten haber. Dahada şeriat isteyenler var allahım yarapim.
midesizlikte son nokta. Bu nasıl bir olay arkadaş ben anlamadim
Bana göre Hikaye biraz fazla eziklik taşıyor.

Abileri büyük şanssızlık tamam ama bir insan gerektiğinden fazla "salak" olmamalı. Başına bir defa gelince sonrasında insan çok daha temkinli davranır.

Şüpheli ifade.
Hangi ırkın mensubu olduğu merak edilen kızdır. Bir tahminim var ama neyse..
habil kabilindendir.

kendim için gelsin.
görsel
Ahlakı vicdanı geçtim de canından kanından lan allahsız. Tecavüz edecek kadar şerefsizsin bunun bir açıklaması olamazken insan kardeşine yahu neyse midem bulandı allah belanızı versin.
okurken şoka uğratan haberdir. önüne çıkan herkes tecavüz etmiş resmen kıza hiç mi karşısına iyi yol gösteren biri çıkmaz ilk önce abisi sonra diğer abisi sonra hastanede tanıştığı adam ve sonra tanıştığı kadın yüzünden başka bir adam tarafından tecavüz edilmesi akıl mantık almıyor lanet olsun böyle insanlara ki bunlara insan demek insanlığa hakaret bu kadar mı uçkurumuza düşen bir millet olduk biz hiç mi sonunu düşünmez bu insanlar insan şu haberi okurken psikolojisi bozuluyor bu kız ne yapsın şimdi bu olanlardan sonra bu hayatta ne kadar mutlu olabilir ki bu kız zannetmiyorum ki bu olanlarda istekliydi bu kız kimse insan olarak nitelendirilen hiç bir canlı bu durumu kabul edebilecek yaratılışta değildir.
Zavallı bahtsız kız. Acıdım lan.
Ne kadar igrenç insanlar var ya .
Sayın müslümanlar eğer bunu iğrenç görüyorsanız imanınızı sorgulamanız gerekir Nitekim adem ve havvadan sonra ensest ilişkilerin yaşanmış olması muhtemeldir.
sen nasıl bir orospu evladısın lan haysiyetsiz şerefsiz köpek.
Bu günleride mi görecektik.