bugün

ileride yaşayacağı özel ilişkiye bir sıfır önde başlıcak olan kızdır. bir kere erkeğin badanalı makyaj yapan kızlardan hoşlanmadığını, fazla dar giyinmenin çekicilik değil iticilik doğurduğunu, erkeğin sinirden kudurduğu anda en büyük tepkisinin o an için susmak * olduğunu vs. gibi şeyleri taa küçüklüğünde öğrenendir aynı zamanda.
uzak durulması gereken kızlardandır. canları yandıklarında yada canları sıkıldıklarında abilerine koşma ihtimalleri vardır, tehlikelidirler.
korkulması gereken kızlardır. erkek arkadaş kısmını ii benzetebilmeleri ihtimaldir. *
şanslı kızlardır.abiden ötesi var mıdır yav? eğer bir kızsanız ve erkek arkadaşınızın psikolojisini falan çözemediyseniz ilk çalacağınız kapı abinizdir. * *
eğer böyle bir sevgiliniz varsa şehrin meydanında el ele dolaşamazsınız, kızın oturduğu mahalleye yakın yerlerde beraber yürüyemezsiniz, mesaj atarken telefonu abisinin görme ihtimaline karşı sözcükleri özenle seçersiniz, eğer özel mesajınız abisi tarafından görülürse ayrılma sebebi olarak karşınıza çıkabilir.
erkek arkadaşlarının korktuğu kızdır.
yolda giderken arkadaşını bir anda kaybedebilen kızdır.
k: nereye kayboldun doğukan?
e: abinin arabası geçti.
k: fesuphanallah, biz onu evcilleştirdik, hannibal izletmiyoruz, korkma.
e: elimde değil, refleks.

başı sıkıştığında baba fırçası yemeden sorunları çözecek yakınlarıdır abileri.
k: abi arabayı çarptım.
a: sakin ol, panik yapma. orda ben de kaza yaptım. çok doğal.

çok yeğeni olan kızdır. daha 23ünde 6 tane yeğeni vardır.
y: hala, babam senin neyin?
k: abim.

bacak kadar boyuyla çöpçatanlık yapmışlığı olabilir. *
k: nermin abla biliyomuşun abim anneme seni annatıyoo.

harçlık alacakları birden fazla merci vardır.
k: babam verdi ama yeteceğini sanmıyorum.
a: al bunu da, idareli kullan ama suyunu çıkarma..

vs.vs. şanslıdır her abili kız kadar olmasa da.
cekinilmemesi gereken kizlardir. eskidenmis o kizkardesini korumalar, kollamalar. 25 yildir suren psikolojik saldiri neticesini verdi. eskiden degil kizkardesine mahalleden bir kiza bile birisi yan gozle baktimi cinayet cikardi. simdi oyle mi ya ? herifcioglu geliyor, elemanin yaninda bacisini aliyor ne idugu belirsiz bir yere goturuyor, kizin abisi de mal mal bakiyor. mudafaasi da enteresan haa.. neymis herkes kendi hayatini yasarmis, o baskasinin kizkardesiyle cikiyormus, kizkardesi de baskasiyla cikabilirmis, bu o'nun en dogal hakkiymis. he canim he yasayin hayatinizi ama kafaniz kasindimi bite piteye bok atmayin hic. boynuzdandir boynuzdan.
C:\documents and settings\shekerkız\belgelerim\sohbet günlüklerim\

- abicim vallahi billahi vurmayı bıraksan açıklıcam.
ohh beee diyen kızdır efenim.abiler kızarlar ederler ama can yarısıdırlar. * *
paran kalmazsa verir sevgilin pislik yaparsa vurur. yemek hazırla banaa desede arada hatta, azına mıcsada ınsanın bazı bazı, bır durup ben senı hayata hazırlıyorum saglam dur ağlama der kalakalırsın. * * * *
şanslı kızlardır. her zaman yanınızda olurlar. destekçilerinizdir. babanızdan daha çok seversiniz onları hatta.
abisinden ta türkiyenin bi ucundayken bile "salça olan varsa söyle bi ayar çektireyim" lafını duyabilecek kızdır. daha ne olsundur.
Kız için hem iyi hem kötü olan durumlardır. Özgürlük bazen kısıtlıyken bazen de öz güven yaratır.
bu kızların eğer varsa psikopat abileri hiç çekilmez efenim. bu kızların erkek arkadaş yapmaları imkansız gibi bir şey bence. yani kısacası erkek arkadaşları bu kızlardan arkasına bakmadan kaçarlar.
çocukluk zamanları abiyle takışırsın, evden gitsin diye dört gözle bakarsın, su istese getirmezsin, tost istese yapmazsın, on gün eve gelmese yokluğunu bile fark etmezsin.sonra aradan yıllar geçer...abi üniversiteye gider.üniversite son sınıfa geçer tabi bu arada o çocukluktaki takışmalar yerini onun için endişelenmeye, merak etmeye vs. bırakır.sonra babayla sürpriz yapıp onu görmeye okuduğu şehre gidersin.o öğrenci evini görürsün, yıllardır öğrencilerin yaşadığı o öğrenci evinin çamaşır suyu değmemiş tuvaletine çamaşır suyu, fırçayla dalar hiç tanımadığın o insanların kullandığı tuvaleti pırıl pırıl yapar evini temizlersin.(sırf o mikrop kapıp hasta olmasın diye)eve döndükten sonra da acaba ne yiyor, acaba üşüyor mu, acaba tuvalet tekrar kirlendi mi, karnı açmıdır ... diye için içini yer, uyuyamazsın.işte böyledir abisi olan kızlar.
abisi olup şanslı olanlar ve olmayanlar diye ikiye ayrılan gruptur. ben şanslı olmayanlar grubundayım.
içinde bulunduğum şanslı kızlardır. her derdinde yanında olan, koruyan, gezdiren, güldürendir. en güzeli birlikte maça gitmektir. abi her şeydir.

abiye göre değiştiğini görmekteyim. ne abiler varmış *
aranızda çok fazla yaş farkı yoksa ve hayatınıza müdahale etmiyorsa arkadaş gibi olursunuz. iyidir, candır abi.
duruma göre değişir...bazen iyi bazen kötü.
hep olmasını istedim. ama olmadı. bir abladan daha iyi olacağını düşünüyorum. sahip olanlar sahip çıksın değerini bilsin bence.
bir de 2 tane abisi olan kızlar vardır ki... kendinden büyük xy kromozomuna sahip kardesi olan insandır.
orta okuldayken okuldan alınıp üniversite şenliklerine götürülendir. 18 yaşını bitirdiği gün bak buralar kötü yerler ama benle gelmediğin sürece denilip gece dışarı çıkarılan, içeceksen milletin değil benim yanımda iç denilip korunan, kollanandır. canı sıkıldığında abinin komik hareketleriyle neşe bulandır. erkek arkadaş sendromunda, onu hiç bir zaman bırakmayacak karşı cins dostu olandır. sadece bakışma ile iletişim kurandır.

ha ama bir de küçükken tüm bayram harçlıkları hunharca elinden alınan ve kumbarasında hiç para tutamayandır.
yüzde seksen nokta iki buçuk güzeldirler.
zoru seven, imkansızı isteyen insanların kapılarını çaldığı dişi yaratıklardır. abilik içgüdüsü denen şey sürekli aktif olduğu için abi kişisi uzaklarda değil ise uzak durmak gerektiğini düşünmekteyim.
genellikle çok güzel olan kızlardır.