bugün

abiyle aynı şehirde olup onun başka bir evde yaşaması durumudur. bir süre sonra alışılır ancak abi eve geldiği günlerde yaşanan eğlence asla unutulmaz. abi huzur verir çünkü, anlaşabiliyorsanız güldürür. sevdiklerinizi bilir, onları size verir. gülümsetir.
(bkz: fetocularda transfer)
--spoiler--
abinin üniversiteye gitmesi durumunda olandır.

bu sabah gitti yine. yine geç yatıp erken kalktı. onunla aynı yatakta yattık, beraber film izledik. saat 4'e falan gelirken de uyuduk.

ve daha sonra uyandım... abim tekerlekli bavulunu topluyordu. çok uykum vardı, kalkamıyordum. o ise sanki akşam 9'da yatmış gibi çevik ve uykusuz görünüyordu. zar zor kalkıp onu uğurladım. "görüşürüz, allah'a emanet ol, sömestırda kesin gel, tamam mı?" diyerek kapıyı kapattım. annem de onunla gitmişti.

sonra geçtim yatağıma tekrardan. başımı yastığa koydum. uykum kaçmıştı. mp3 dinledim biraz. niyeyse hüzünlendim. o geldiğinde coşkuya kapılırken, gittiğinde üzülüyordum. gözlerim doldu, burnum yandı. elimle gözlerimi ovuşturdum, burnum aktı.

tamam lan, ağladık işte...
--spoiler--
(bkz: tekerlekli bavul)
(bkz: ağabeyimin kaliteli tekerlekli bavulu)
(bkz: akşam 9 da yatmış gibi çevik ve uykusuz görünmek)
(bkz: görüşürüz)
(bkz: allah a emanet ol)
(bkz: sömestırda kesin gelmek)
(bkz: tamam mı)
(bkz: tamam olmak)
(bkz: mp3 dinlemek)
(bkz: burun yanması)
(bkz: lan)
(bkz: siz kimsiniz)**
(bkz: serbest çağrışım)*
Bir iki ay sonra benimkininde üniversiyeye katılması sebebiyle yaşayacağım duygu. Gittiğine bir üzülüyorum bir seviniyorum nasıl iştir arkadaş...
Allah oyle ayriliklar versin.