1. 1.
  "9 lira ile mars'a gidebiliyorsan helal olsun" diyerek cevaplanacak soru. Geçen otogarda sordu büyük gözlü bir oğlan. Ben de verdim, bugün yine oradaydı. Git gel yapıyor sürekli sanırım.
  3 -2 ... lord marcus amoralist primses
 2. 2.
  marslının da şarapçısına denk gelinmesi çok düşündürücü gerçekten..

  keşke 9 tl vereceğinize bir tavuk döner verip yemesini izleseydiniz..

  gider onu da şarapla takas eder çünkü bu piç..

  kusura bakma yükseldim birden ama.. dünyadan alışığız böyle hergeleliklere malum..
  2 ... artificialhuman
 3. 3.
  satürn'de tatildeyken bir uzaylının bana yönelttiği soru. uzayda böyleymiş ekonomi.
  2 ... elmas bogazici
 4. 4.
  bu uzaylı varlığın acilen elon musk ile tanıştırılması gerek. muhtemelen tanıdıktan sonra elon musk bütün yatırımlarını uzay sektöründen çekerek uzayın aslında kocaman bir bağcılar olduğunu anlamasıyla son bulur.
  3 ... apirex
 5. 5.
  mars mitinginde çalınan dombrayı duyar gibiyim.
  2 ... noxeca
 6. 6.
  yatılı okuldayken akşam etüdü sonlarına doğru kapı açılır ve lise son sınıftan biri her seferinde şuna benzer bir hikaye anlatarak para toplardı:

  "askerden yeni terhis olmuş biri var. okulun kapısında bekçi hüseyin efendinin yanında oturuyor. memleketine gidecekmiş ama parası çıkışmamış. haydi çocuklar gönlünüzden ne koparsa.."

  hepimiz toplanan paranın sigaraya gideceğini bilir ama korkudan sesimizi çıkaramaz, cebimizdeki bozukluklardan en ufaklarını önümüze uzatılan kepin içine isteksizce bırakırdık.
  ... monk of monkmountain
 7. 7.
  9 liraya anadolu yakasına geçemezsin yeğenim denilerek cebine 100 lira sıkışıtırılması gerekmektedir. yol bu acıkılır falan tedarikli gitsin yeşil kardeşimiz.
  4 ... mel mel bakan gibson