1. 1.
    Aynen anne aynen. Hmm bak sana çok kızdı gördün mü sakın yapma böyle gerizekalılıklar hmm.

Olum çocuğun gerizekalıysa, ona gerizekalı olduğunu söyle. Beni neden işin içine katıyorsun. Ben senin çocuğunun gerizekalılığıyla uğraşmak zorunda mıyım?
    1 -3 ... ne diyorsun samuray
  2. 2.
    Ulan bu diyalogda ki abi olmamak için senelerdir kaçıyorum. Vardır böyle bir gerçek. Çocuğa ne diyeceğim? Sinirlenip yaptığı şey ne ise devam etmesini söyledim hep. Çocuk piçliği kadar çocuktur, o kadar.
    2 ... solus auctor petrus
  3. 3.
    Her şeyi istemediği hâlde istiyormuş gibi yapan çocuklara genelde ben onu hiç beğenmedim diyorum, kıyamam hemen bırakıyorlar.

Sakız top makinelerine de 1 lira falan yazan yerleri arızalı yazıyor bak burada diye kandırıyorum.

Her gördüğünü isteyen bir çocuğa sahip olmak ne demek bilmem ama böyle şeylerde biraz da anneyi desteklemek önemli. Ben 5 dakika dayanamıyorum mızmız çocuğa annesi ne yapıyordur kim bilir.

Neyse ki hayır demek yerine bug'larını buldum çocukların, tavsiye ederim.

Ben beğenmedim, bak burada arızalı yazıyor. Her çocukta işliyor. *

Kaçıp kaçıp giden çocuğu da gözetimli olarak serbest bırakın ama siz onu görün o sizi görmesin biraz bakınsın etrafa yaptıklarının onu Nasıl hissettirebileceğini anlasın. 2 gün kafanız rahat kendisi tutuyor elinizi. *

Çözmüşüm ya ben bu çocukları.
    2 -3 ... hamile taklidi yapan panda