bugün

Varya bi kız kardeşim var ALLAH yokluğunu acısını üzüldüğünü göstermesin yolu açık yüzü güler olsun. En sevdiğim kendisidir. Yazamıyorum aq hissettiklerimi.
kız kardeş sahibi olamamanın şu hayatta hep eksikliğini çektim, çok şanslısınız ibneler değerini bilin. Bu şansla ilerde de erkek çocuğum olur bundan korkuyorum.
-geri zekalı
+mal
-öküz
+salak

ilişkisidir.
Kendimi bildim bileli ailemin yanında ablam beni çok sever. Tek kaldığımız zaman komodo ejderine dönüşüyor.
Abisi olmayan kızlar için başlık çok üzücü.
içinde bulunmak istediğim ilişki abim olsun isterdim.
bazen başka bir ilişkiye dönüşür.

(bkz: kız kardeş ile sevgili olmak)
rezil bir ilişkidir. aynen.
Olabildiğince mesafeli ve stabil olunması gerekilen bir ilişkidir.

ilişki ilerlediği taktirde dinimizce sakıncalı bir duruma dönüşmek ile birlikte aile bireylerinde psikolojik açıdan tahrip edici sonuçlar doğurabilir.
sakıncalı bir ilişkidir. derhal ilişki kesilmelidir.
görsel
leyla'yı, eylül'ü sizin gibiler öldürdü sapık sürüleri..
aslında savcılığa şikayet edeceksin bu orospu çocuklarını, zaten ortalık ensest iğrençliklerle dolmaya başladı.
türkiyede genellikle kavgalarla dolu bir ilişkidir. kardeşinizle savaşmayın.
jaime-cersei gibi olan ilişkiyse sorunlu ilişkidir.
ahhh beni de bir domuza öldürttüler,hey gidi hey...
yan odadan bana su getir diye mesaj atıyo.
Abim bazen beni zorla sinemaya, alışverişe falan götürüyor valla bence on numara ilişkidir. Ama evlenince çocuklarımın dadısı olacaksın diye dalga geçmese daha iyi olur tabi. Tamam 25 yaşındayım ordan bakınca evde kaldım gibi görünüyor ama hayır gelecekle ilgili planlarımda senin çocuklarına bakıcı olmak falan da yok. Neymiş efendim görüp görebileceğim çocuk olsa olsa onun çocukları olurmuş vs vs bak sinirim bozuldu çok gıcık bir ilişkidir.
Tek başına ilerleyen kişi için anlaşılmayan bir durum.
iki tane abim var. Küçük abim ben Küçükken altımı falan değiştirirmiş kurban olduğum çok bakmış bana.
Cebime leblebi koyuyor sanırdım meğer cebimde olanları alırmış.
Mahallenin en havalı bisikletini de abim bana almıştı.
Saçıma bit gelmişti kısacık kestirmiştim lamia diye dalga geçmişti uzayana kadar.

Bi de büyük abim var tabi evin baş belası yaramaz çoğcuğu. o da askere giderken kumbaramdaki paraları alıp gitmişti. Sever misin döver misin.

ikisi de evli. ikisinin de allah bağışlasın erkek evladı var. Çok seviyorum.

Hayatımızda çok zor bir zaman geçirdik ve geçiriyoruz beraber. Sarılıp ağlayamıyoruz. Herkes birbiri için güçlü olmaya çalışıyor. Ama öyle işte.

Bu hayatta en güzel kardeşlik ilişkisi olabilir bilmiyorum. Benim zaten başka bir kardeşlik ilişkim yok.
ne kadar kavga edilsede çok güzel geçen gün onun yüzünden kafamı duvara çarptım affetmem için gözlük almış yani bazen işe yarıyor.
Tek abim var aramızda çok yaş farkı var, baya ağırbaşlı biri olduğu için o çok eğlenceli abi kız kardeş ilişkimiz olmadı hiç. Ama olsa güzel olurdu beni tanısa sever yani.