bugün

Tek tiptir. Askerlik gibi. Gerçi onlar için er kadar kiymetiniz vardır. Cephede ilk kurşunu siz yiyeceginiz halde komutanı övüp dururusunuz. Ve tak..
1e1 gittim gördüm. sohbetlerde içki(ayran) içeriz. çok mübarek ortamları vardır. sohbetleri güzeldir.
%50'lik kesimin %49,9'unu oluşturmaktadır.
tabi bir de çok ağır çorap kokusu oluyor ya bunu da söylemeden edemiyecem.
pilavlı sohbetlerin yapıldığı, gençlere öğütler verilirken dini konulara değinilen bir ortam ama ben her zaman garipsiyorum değişik bir ortam bana göre değil bir iki gittim arkadaşlar çağırınca kırmamak için ama ne bileyim kendi çok acayip hissediyorum abiler konuşurken halıya bakıp kafa salladım hep.
fiil-i livata nın çokça yaşandığı evlerdir.
buram buram taşak kokan evlerdir herhalde.*
her turlu ikramin havada ucustugu evlerdir. Bir defa arkadaslara nasil bir yer oldugunu gormek icin takilmistim adam bana bir saat bediuzzaman midir nedir ondan okudu birde yeniyim ya her cumle sonunda gulerek bana bakiyordu begendim mi diye sonra gitti ben arkadaslarla oturdum biraz neyse kalkayim ben dedim tam cikiyorum iki tane cuppeli ama garip cuppeler kucuk bir cocugu araya almis anlamadigim seyler soyluyordu bende daha gidersem serefsizim dedim bu da boyle bir animdir.
Tavuklu pilavların havada uçuştuğu, osbirci cemaat abileri tarafından kurulan evlerdir.
(bkz: ışık evleri)
genç şakirtlerin hoplamayı ögrendikleri yer. organize olmayı toplu cima şölenlerinde öğrendikleri söyleniyor.