bugün

iticidir. nerden taktıysa ağzına eski sevgilim arada derdi sinirden dilini koparasım gelirdi.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
hiç sevmem.
ya ne diyeceğidi?
endüstri meslek lisesi mezunudur, yahut hâli hazırda okuyordur.
abi deme lazım olur diyerek kendisini bozma isteği doğuran hatun tipidir.
"he abisi" diye cevap verilesi kızdır.
Birbirlerine oğlum diyenlerin bir lvl aşağıda olanlarıdırlar. Hanımlar. Az yavaş.
Elleri hırkanın kollarının içindedir.
çoğu erkeğin zihninde, erkeksi tavırlı kız olarak kalacağı için, çoğu erkek tarafından sevilmeyecek kızdır. duygusal olarak tabii. yani kızların, kız gibi davranan, trip atan erkeği sevmeyeceğinin karşılığı gibi. erkeğe bile yeri geliyor, küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözcükler yakışmıyor iken bazen, kızların bu konuda ki argo çabalarını anlamıyorum. abi diye seslenerek mizah yapmak belki argo değil, kızlar, sadece çok samimiyet hissetirmek için kendi aralarında da kullanabiliyor sanki evet ama, zarifliklerini zedeliyor bence.
muhtemelen tokat konya malatya gaziantep adana iline mensup bi kızdır. evet..
Pek sevmediğim kız tipi. Lan bile dese daha iyidir.
bu benim. kazık kadar adamlar bana yavşaklık etmesin diye abi diyorum. başka bir nedeni yok.
hayır abi ben de anlamıyorum nedir insanlarla alıp veremediğiniz. yok abi ne üzerime alıncam.
iticilikte zirve yapmış kız.
bir bu bir de kanka diyeni..

birine abini yerim, diğerine kankanı yerim derim genelde.
bunu bir de işyerin de yapanlar var.

abla diye hitap eden bir stajyere, ne ablası orospu hanımefendi diyeceksin demişliğim de vardır.

hoş değil.
en sevdiğim kız tipi.
Üniversite ortamı ve harbi kız modelidir. Bizim üniversite de çok vardı bu tarzda insanlar.