bugün

Tam bir vitaminsiz. En ufak temasta kendini yere atıyor. Yetenek var ama karakter sıkıntılı. Evet.
ilginç tarzı ile tanzimat şairlerine benzeyen top tepicidir.
Bursa ya messivari bir gol atmıştır.
En ufak temasta yerde. Hakemleri çözmüş hop hemen atıyor kendini ayıp ya. Evet.
bursaya efsane gol attı ama kaldırımda teke tek maç yapsak çalım manyağı yaparım bunu.
iki tokatlık canı var kendini messi sanıyor.
Muhtemelen Bir kaç yıla adı unutulacak topçu.
beşiktaş'a karşı askerden yeni gelmiş gibi oynayan yetenekli topçu.
hakan yerine abdülkadir ya da yusufla başlamalıydık. anlamıyorum hakan ve kenan inadını. o kadar sıradan oynuyorlar ki koy ikinci ligde boluspora, sırıtmaz. bir zamanlar da tunay torun'un başı çektiği iki üç maçlık milli oyuncular silsilesi vardı, nereden geliyorlardı bilmediğimiz almanların çöp diye attığı artıklar gelir iki üç maç oynar sonra unutulurdu, yenileri oynardı falan. kenan da o statüde bence. hakanın da nuri şahin gibi milli takıma katkısı hiç olmadı. kulüp önemli değil burada.
fenerbahçe'ye giderse mehmet topuz, gökhan ünal gibi olur.

avrupa'ya veya galatasaray'a transfer olursa bir yıldız olabilir.
Türk futbolunda yetenekli olan çok ender futbolcu. Ve bana göre ligdeki en değerli oyuncu. Tek hatası tr*bzonspor gibi çöplük bir kulüpte oynaması.

Eljif elmas'ın 18'e satıldığına dair iddialar dolanmakta ve şayet doğruysa kendisini diğer liglerden bir takıma 30'dan aşağı satarlarsa aptallık etmiş olurlar.

Elmas 18 ederse bu adam 35'dir. Hatta 40'tır amk.
Benfica’dan çıksa 100 milyon Euro’ydu...
balon.
an itibariyle sparta prag maçında öbek öbek sçıyor.
Olcay Şahan'dan hiçbir farkı yok an itibariyle. Trabzonspor taraftarı olduğumu da ekleyeyim.
Tam bir vitaminsiz. Ortamlarda messi dersiniz. Evet.
menisküs ameliyatı olacakmış.
5-6 ay yok.

monaco 20 milyon teklif ettiğinde satmayan ts başkanı, patlat bir kurtuluş savaşı hikayesi şimdi.

görsel
https://twitter.com/GoalT...tatus/1170310963909865472
Yapma yahu.bak bu kötu oldu.
Yok lan nerden çıkarıyorsunuz. Yerel medyada böyle bir haber yok.
abartı haber. bende zamanında menisküs ameliyatı oldum iki hafta sonra maça çıktım.
VAY be yer sofrasında yiyor.

adam.

bizden biri.

geldiği yeri unutmamış.

bla bla bla..
Büyük başkan ağaoğlu tarafından değerini bulmadı gerekçesiyli yurt dışına gitmesine mâni olunan. ileride 3-5 milyon daha fazlaya satarız. Benim oyuncularım çok değerli inadı nedeniyle takımda kalan ve performansıyla bu sene çok can yakacak dediğimiz an sakatlanıveren ve tabiki trabzon'un rezil sağlık heyetinin bu sakatlıktaki ciddiyetin üzerindeki birincil rolü nedeniyle aylarca sahalardan uzak kalmak zorunda olan genç futbolcumuz.

Şimdi yurt dışında olsa kim bilir neler neler yapacaktı. Mutlumusun ağaoğlu?
Vizyonsuz bir anadolu insanı. Asla büyük bir futbolcu olamaz. Başkan bunu alacak birini bulamamıştır. Yusufu da aynı ünal karamana yaptıkları gibi yolladılar. Artık böyle düşünüyorum.
yer sofrası şovmeni.
fanatik bir trabzonspor taraftarı olarak konuşuyorum; bıktım artık memleketimdeki bu karakterlerden.

bir insan niye her mevzuda dini bir açıklama yapar ki? dindarlık başka dincilik başka, bu arkadaş dinci. muhtemelen bir tarikat üyesi.

27 yaşındayım ve bugüne kadar ki tecrübelerim bana 'aşırı'dan korkmayı öğretti. aşırı dinci - aşırı solcu -aşırı sağcı vs. vs. her şeyin aşırısına kaçan insan tehlikelidir.

bu çocuğun futbolu iyidir veya kötüdür öneli değil benim için. ama artık 2020 yılında böyle gerici insanlar görmeye tahammülüm kalmadı. dünya her gün aydınlanırken biz şu karanlık kafalardan, ortadoğu bataklığında bir türlü kurtulamıyoruz.

--spoiler--

Trabzonspor'un milli futbolcusu Abdülkadir Ömür, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 31 ilde iki günlük sokağa çıkma yasağının getirilmesinin ardından bazı yerlerde yaşanan gerginlik ve kavgalara göndermede bulundu.
Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Abdülkadir Ömür, sosyal medya hesabından imalı bir paylaşım yaptı.

Milli futbolcu, içişleri Bakanlığı'nın corona virüsü salgınına tedbir amacıyla 31 ilde iki günlük sokağa çıkma yasağı ilan etmesinin ardından bazı yerlerde yaşanan gerginlik ve kavgalara göndermede bulundu.

Ömür, yaptığı paylaşımda "Kur'an'ın iki kapağı arasındakileri defalarca okudum. 90 yerde Allah'ın rızka kefil olduğunu, tek bir yerde ise şeytanın insanı fakirlikle korkutacağını gördüm. Ne yazık ki insanlar, Rabbinin 90 yerdeki vaadini unutup şeytanın bir yalanına kanıyor! - Hasan Basri Hazretleri" ifadelerini kullandı.

--spoiler--

kaynak; https://www.hurriyet.com....n-imali-paylasim-41492042
yıllardır messi diye bizi yiyorlar aq.
Lan bu velet geleceğin messisiyse bende Hz mesihim..
güncel Önemli Başlıklar